Tüm Forumun Dikkatine | Önemli - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Forumun Dikkatine | Önemli

Bütün samimiyetimle söylemekteyim ki şoklardayım. Lafımdan dönecek değilim. Ancak birkaç açıklama yapmak istiyorum. Burada 100'den fazla insanın vaktini aldık.

Olayın bu hale gelmesi atılan bir postta görülmüş ki Keramettin TANRIVERDİ okuduğunu yanlış anlamasıyla oldu. Hırs yaptı ve beni harcadı. Ondaki ekip bende olsa like sayısı 10'u geçmezdi. Açıklıyorum. Birkaç post önce şöyle bir şey demiş; alıntılamadım kopyaladım.

"Kendisi hodri meydan dedi, 100 like çıkaramazsınız dedi, bizi kırmazsan sevinirim."

Ben öyle bir şey demedim. "100 like gelsin alkolü bırakırım" dedim. Bunu söylerken de ben "bu posta 100 like gelemez" anlamında söylemedim ki... "Alkolümden şikayet eden 100 kişi çıkmaz" dedim Devamlı alkollü olduğumu ima ediyorsun. Son konuda da edince "sen gibi şikayet eden varsa, 100 kişi çıkarsa foruma alkollü girmem, hatta alkolü bırakırım" dedim.

Ama Keramettin T.Verdi ne yaptı? Kampanyasını "Mustafa Kaya'ya Alkolü bıraktırıyoruz" a çevirdi. Milleti etiketledi. Konuyu bilmeyen onlarca isim K.T VERDİ'nin hatırına likeyi bastı. 100 kişiyi aşan o kara listedeki arkadaşlara tek tek soruyorum. Hepiniz bu bilinçle mi like verdiniz, yoksa Keramettin çağırdı geldik ayağıyla mı geldiniz!

Eğer haksızsam bardağım kağıttan ince, bırakırım kenara. Eğer haklıysam da yapmış olduğu bu çarpıtmanın bedelini Keramettin K.T.Verdi'ye ödetmelisiniz!

Karaciğeri eline vermesinler diye elimizden geleni yaptık reis.

Bu postu 100 like önce atmış olsaydın, sana hak verebilirdim ama iddiayı kaybettin dostum :(

Ben arkadaşların bu kadar goygoycu olduğunu nereden bilebilirdim. Hepsi bir kenara Keramettin TANRIVERDİ'nin bir çete lideri gibi süreci yöneteceğini nereden bilebilirdim. Doruk şu işten sıyrılmanın yolu sendedir. Yardımcı ol.

Yanlış olmasın verdiğim sözü tutacağım; umarım. Ama ortada bir haksızlık var. Bu sıkıntı giderilmeli. Arkadaşlar tek bir GSC üyesi yanımda olmadı. Bu rezalet değildir de nedir!
Su an yaninda durmadigimizi dusunuyorsun ama alkolden kurtulup pamuk gibi biri oldugunda hayat senin icin cok daha iyi olacak, inan bana.

Ok yaydan çıktı geri dönüşü yok bu işin kerammettin admini karşına almamalıydın forumda ki en etkili adamı aldın karşına bırak 100 ü 500 desen yapardı.

Bütün samimiyetimle söylemekteyim ki şoklardayım. Lafımdan dönecek değilim. Ancak birkaç açıklama yapmak istiyorum. Burada 100'den fazla insanın vaktini aldık.

Olayın bu hale gelmesi atılan bir postta görülmüş ki Keramettin TANRIVERDİ okuduğunu yanlış anlamasıyla oldu. Hırs yaptı ve beni harcadı. Ondaki ekip bende olsa like sayısı 10'u geçmezdi. Açıklıyorum. Birkaç post önce şöyle bir şey demiş; alıntılamadım kopyaladım.

"Kendisi hodri meydan dedi, 100 like çıkaramazsınız dedi, bizi kırmazsan sevinirim."

Ben öyle bir şey demedim. "100 like gelsin alkolü bırakırım" dedim. Bunu söylerken de ben "bu posta 100 like gelemez" anlamında söylemedim ki... "Alkolümden şikayet eden 100 kişi çıkmaz" dedim Devamlı alkollü olduğumu ima ediyorsun. Son konuda da edince "sen gibi şikayet eden varsa, 100 kişi çıkarsa foruma alkollü girmem, hatta alkolü bırakırım" dedim.

Ama Keramettin T.Verdi ne yaptı? Kampanyasını "Mustafa Kaya'ya Alkolü bıraktırıyoruz" a çevirdi. Milleti etiketledi. Konuyu bilmeyen onlarca isim K.T VERDİ'nin hatırına likeyi bastı. 100 kişiyi aşan o kara listedeki arkadaşlara tek tek soruyorum. Hepiniz bu bilinçle mi like verdiniz, yoksa Keramettin çağırdı geldik ayağıyla mı geldiniz!

Eğer haksızsam bardağım kağıttan ince, bırakırım kenara. Eğer haklıysam da yapmış olduğu bu çarpıtmanın bedelini Keramettin K.T.Verdi'ye ödetmelisiniz!

Arkadaşlar şu alıntımı okuyun ve kararınızı gözden geçirin ve de like ları geri çekin.

1 @Adil Çetin
2 @Ahmed Arif Kesen
3 @Ahmet Bayram
4 @Ahmet Sarı
5 @Ahmet Yamanlı
6 @Ali Kenan Atay
7 @Alp Akıncı
8 @Alpay Asma
9 @Alper Altun
10 @Arda Sadi
11 @Arif Ulu
12 @Atakan Sencer Giritli
13 @Aydın Aslan
14 @Aykut Akyıl
15 @Barış Savaş
16 @Berat Ulucan
17 @Berkan Baba
18 @Berkan Yavuz
19 @Can Akasra
20 @Can Astar
21 @Danyal Artemis
22 @Demir Baş
23 @Doruk Ata TANRIVERDİ

Karaciğeri eline vermesinler diye elimizden geleni yaptık reis.

Berkan Bey tamamen Keramettin TANRIVERDİ'nin abartısı. Haftada bir kaç akşam bir iki duble bir şey içmenin ne zararı var. Keramettin Bey'in oyununa geldiniz. Like larınızı çekin

Mustafa Bey verilen like geri alınmaz. Nasıl rakı ile suyu karıştırdığın an geri dönüşü yoksa onları birbirinden ayıramazsan like da öyle bir şeydir.

Üst Alt