Tüm Forumun Dikkatine | Önemli - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Forumun Dikkatine | Önemli

116 like capsini alabilir miyiz

Mustafa bir daha görsün.

113.jpg

Ben arkadaşların bu kadar goygoycu olduğunu nereden bilebilirdim. Hepsi bir kenara Keramettin TANRIVERDİ'nin bir çete lideri gibi süreci yöneteceğini nereden bilebilirdim. Doruk şu işten sıyrılmanın yolu sendedir. Yardımcı ol.

Yanlış olmasın verdiğim sözü tutacağım; umarım. Ama ortada bir haksızlık var. Bu sıkıntı giderilmeli. Arkadaşlar tek bir GSC üyesi yanımda olmadı. Bu rezalet değildir de nedir!

Ben bu LAYK YARDIRMA/KASMA operasyonuna/organizasyona dahil olmadım emmoğlu..
Yoksa beni üyeden saymadığın noktasında mıyız brütüs ..:asd:
Real Madrid'den, Mohamed Salah İçin 200 Milyon Euro!

Ben arkadaşların bu kadar goygoycu olduğunu nereden bilebilirdim. Hepsi bir kenara Keramettin TANRIVERDİ'nin bir çete lideri gibi süreci yöneteceğini nereden bilebilirdim. Doruk şu işten sıyrılmanın yolu sendedir. Yardımcı ol.

Yanlış olmasın verdiğim sözü tutacağım; umarım. Ama ortada bir haksızlık var. Bu sıkıntı giderilmeli. Arkadaşlar tek bir GSC üyesi yanımda olmadı. Bu rezalet değildir de nedir!

Ben bu LAYK YARDIRMA/KASMA operasyonuna/organizasyona dahil olmadım emmoğlu..
Yoksa beni üyeden saymadığın noktasında mıyız brütüs ..:asd:
Real Madrid'den, Mohamed Salah İçin 200 Milyon Euro!

Hocam ben zaten like verin demedim :) keramettin beyin organizasyonuydu bu. Dağıttı beni

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sizde bu alkol olayını hafife alıp dalga geçtiniz he ?

Bağıra bağıra foruma irtica geliyor hemde adminler eliyle . Bugün like ile alkolü yasaklayan zihniyet yarın cuma namazı saati online olanlara anlık cezalar verecek.

Sonra bunu sizin sağlığınız için , iyiliğiniz için diyerek yavaş yavaş zihinlere normal birşeymiş gibi sokulacak.

Biz bugünleri gördük , uyardık , yapmayın etmeyin forumun dinamikleriyle oynamayın dedik ama dinletemedik.

Forumun transfer imamı ve pis işlerini yapan diğer örgüt çalışanlarını şemalar şeklinde deşifre edeceğim.
Üstat muazzam fikirler bunlar boyunuz kısa ama muhteşem fikirler çıkıyor sizden eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek bu olsa gerek ki eşek ben oluyorum bu teşbihte ki teşbihte hata olmaz zira bizde ısrar var teklif yok renktaş hürmetler...ne kaa güzel fikirler bunlar ne kaaa....

Quesadilla diye bir şeymiş. İlk defa yedim.

üstat hazır tövbeliyken beraber senle bu cuma bir perşembe pazarı yapalım bobinaj bakarız sonra arap camiinde bir cuma namazı yemeği de kadın pazarında yeriz büryan ısmarlarım sana ama bitlislide siirtlilere ekmek yedirmeyelim olur mu quesadilla da neymiş...

Neden hocam; manyak mıyız? :D

Quesadilla diye bir şeymiş. İlk defa yedim.

Güzeldir baya ama Türkiyede meksika yemeklerini düzgün yapan yer yok en azından ben rastlamadım diyeyim, istanbulda belki vardır bir kaç tane.

Meksika yemeği miymiş? Fena değildi. Ekmeği biraz canımı sıktı ama vicdansız çok güzeldi ekmeği de.

Neden hocam; manyak mıyız? :D

büryan yeyip cennete gitmektense meksikalı açması yiyip cehennemde kalmak senin tercihin renktaş bizde ısrar var teklif yok :)

Yok hocam estağfurullah. Yemekleri anladım, camiye gidip namaz kılacakmışız onu da anladım. Bobinaj niçin bakıyoruz ben onu anladım onu anlamakta zorlandım?

Quesedilla kadar buyuk bir yalan yok, hele tavuklusu

Meksika yemeginin hasi Tacos al Pastor'dur

Onu horchata, tamale ve tostada takip eder

Ayrica kerhane tatlisi sevenlere tarcinli versiyonu olan churro'yu oneririm

Pek cok Meksikali ahbabim mevcut yurt degisiminden tanistigim, Turk gibiler ayni

Quesedilla kadar buyuk bir yalan yok, hele tavuklusu

Meksika yemeginin hasi Tacos al Pastor'dur

Onu horchata, tamale ve tostada takip eder

Ayrica kerhane tatlisi sevenlere tarcinli versiyonu olan churro'yu oneririm

Pek cok Meksikali ahbabim mevcut yurt degisiminden tanistigim, Turk gibiler ayni

Yok ben hocam Quesadilla etlisi daha güzel. Tavuk kendisi zaten ziyan bir yiyecek.

Kerhana tatlısı dediğin şey yuvarlak ve şeker bombası olan tatlı mı? Adana’da çok bulunan?

Üst Alt