Tüm Zamanların En İyi Defans Oyuncu Sizce Kim? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Zamanların En İyi Defans Oyuncu Sizce Kim?

Ramos tabiki muazzam bir oyuncudur, begenirim. Ama Cannavaro bambaska birseydi. 1,75 boyuyla hangi azmanlari gömmedi
Cannavaro'yu ben de beğenirdim ama senin yaşına göre büyük kalmıyor mu o adam? Bir de bence Nesta daha iyi bir savunma oyuncusuydu, hatta senin bahsettiğin tarzsa mesele Puyol ile Cannavaro kapışırdı.

Soru özelleştirilmediği için havada kalıyor biraz ama bence takımına etki eden stoperse mesele Ramos gibisi yok belki Beckenbauer vardır. Rijkaard denilmiş o adam ön liberoydu.

Refik doğru demiş Cafu ne alaka mesela :D

Bek, stoper çok farklı.

Cannavaro'yu ben de beğenirdim ama senin yaşına göre büyük kalmıyor mu o adam? Bir de bence Nesta daha iyi bir savunma oyuncusuydu, hatta senin bahsettiğin tarzsa mesele Puyol ile Cannavaro kapışırdı.

Soru özelleştirilmediği için havada kalıyor biraz ama bence takımına etki eden stoperse mesele Ramos gibisi yok belki Beckenbauer vardır. Rijkaard denilmiş o adam ön liberoydu.

Refik doğru demiş Cafu ne alaka mesela :D

Bek, stoper çok farklı.

Yok Cannavaro büyük kalmiyor. Iyi hatirliyorum. Hele DK macindan sonra buradakiler neredeyse 1 Sene pizza ve ya Makarna yi biraktilar :D

Adama kötü futbolcu demiyorum oynadığı futbol öyle aman aman keyifli değil sadece.

Messi ve Ronaldo rekabeti yüksek ihtimalle tarihin bir numarası olacak zaten. Messi gibisi bir daha gelmez Ronaldo gibisi de çok zor.

İkisinin çakması Neymar gibiler prim yapar anca bundan sonra.

Ne Ronaldo gibi komple bir golcü gelir artik, ne de Messi gibi bir futbolcu. Neymar, Kane, Mbappeden birseyler yaratmaya calisiyorlar ama bir halt olmaz. Neymar üst üst BallonDor kazanir ama bu ikili gibi olamaz

Tarihteki en tırt Dünya kupası oydu yalnız adamlar savunma yapa yapa ve istatistikleri gerçekleştirmek uğruna şampiyon oldular resmen.

Italya 2006 bir
Yunanistan 2004 iki

Tarihin en sacma sapan sampiyonlari. 2006 DK bundan ziyade baya güzel gecti ama. Atmosfer hersey muazzam di. Insallah birgün Türkiyede AS ya da DK olurda, Ülkeye biraz huzur, mutluluk gelir. Cok lazim

Stam
Ferdinand
Nesta
Puyol
Cannavaro

Ayrica Maldini'nin stoper oldugu algisindan sıyrılıp, dunyanin en iyi iki sol bekinden biri oldugu hususunda fikir 1 ligine varalim.

Ne Ronaldo gibi komple bir golcü gelir artik, ne de Messi gibi bir futbolcu. Neymar, Kane, Mbappeden birseyler yaratmaya calisiyorlar ama bir halt olmaz. Neymar üst üst BallonDor kazanir ama bu ikili gibi olamaz
CL kazanmaya bağlı o durum, CL alamazsa alamaz o ödülleri, yaşı da çok genç değil 26 oldu.

Mbappe bence bir yerde patlayacak hala o patlama gücü dışında çok ekstrasını göremedim Henry ile kıyaslanıyor Henry bambaşka bir adamdı.

Kane ayrı o herif çok başka bir adam, son dönemde kendisini bu kadar hızlı geliştirebilen ikinci bir adam çıkmadı, her şeyi çok iyi yapıyor. Böyle giderse efsane olabilir belki.

Bu arada Hazard Chelsea'de olmasa Neymar'ın yaptıklarını yapabilir tek eksisi takımı o adamın.

Yalnız hakikaten Maldinili Nestalı Milan inanılmazdı.

Seedorf, Kaka, Gattuso, Şevşenko, Inzaghi, Crespo vs. efsane bir jenerasyondu. Sonrasında zaten Milan'ın yavaşça Avrupa sahnesinden düştü.

Üst Alt