Tüm Zamanların En İyi Filmi: Esaretin Bedeli - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Zamanların En İyi Filmi: Esaretin Bedeli

Cevap: Tüm Zamanların En İyi Filmi : Esaretin Bedeli

Tabii orası öyle ama mesela ben bir diziye başlıyorum herkes diyor ki iyi örnek vereyim Battlestar Galactica.

Ben bunun ilk 6-7 bölümünde uyuyacaktım tanesi 40 dakikadan düşünün kaç saat eder. Ama dedim ki bunca insan bunu klasik yerine koyuyorsa biraz zorlayayım şans vereyim. Şu anda 3. sezondayım ve ilerledikçe anladım ki çok farklı ve güzel. Eğer sıkıldığım bunaldığım zaman bıraksaydım o güzel kısımları hiç izleyemeyecektim.

O yüzden bir filmin yarısını veya daha azını izleyip sevmedim bıraktım demek bana çok değişik geliyor. (nerden esti dersen bir kaç gün önce Cevher'le benzer bir diyalog yaşandı da)

Üstelik bu filmler (onunki de Prestige'di) "Klasik" olarak tanımlanmış insanların genelde "muhteşem" diye övdüğü filmler olunca hiç mi merak etmiyorsunuz abi devamında ne olacak diye :) Ben en kötü en rezil filmi bile başlayınca bitirmeden bırakamam mesela, değişik geliyor.

Tabii dediğin gibi herkes farklı, keyifler farklı, sadece çok değişik geliyor :)

galactica yi sana önerenlerden biride bendim :) prestige basindan sonuna kadar adami sariyor ama?

filmin basindan sonuna kadar sarmasi gerekiyor bence, cogu kiside senin dediginin aynisini dedi hepsini izle flnda

ozamanda bende böyle düsünüyorum

basindan sonuna kadar etkileyen filmler varken bu film nasil 1. olur diye ? :)

Cevap: Tüm Zamanların En İyi Filmi: Esaretin Bedeli

The Dark Knight

Bunu ben gecen izlemistim ama cidden 8.sirada olacak kadar süper bir film degil bence.

Bana göre 1. sırada Braveheart olmalı ama işte belli bir kesimin ağzına ettiği için...

konu hatalı

tum zamanların en iyi filmi TERMINATOR 2'dir.

tum zamanların en iyi 2. filmi de TERMINATOR 1'dir.

benim için sonunu bilerek izlediğim bir esaretin bedeli 1. film değil malesef

gevezenin teki sonunu azından kaçırmıştı

the dark knight 8.liği haketmiyo

Oldeuboi(oldboy) 93.lükten çok daha iyi bi konumda olmalı

Leon daha yukarda olmalı

açıkçası çoğunuz aynı fikirde değilsinizdir ama ben godfatherdan da çok etkilenmedim

benim sıralamam

1.Leon

2.Braveheart

3.Oldboy

aslında filmleri bu şekilde sıralamak zor

türüne göre sıralansa daha mantıklı

Bana göre gelmiş geçmiş en iyi film : The Lord of the Rings : Return of the King

Tüm zamanların en iyi filmi ama hiç ödül de almamış. Çok ilginç..

imdb puanlamasi cok sacma oraya bakmamak lazim fim cok guzel tabi ona bisey demiyorumda

Üst Alt