Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"

Cevap: Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"

O kadar iddialıydı ki dün gece izleyemedim.. Acaba ne renge bürünmüştür? İzleyen yok mu?

Gazoz kapağı böyle en gazlısından. O kadar oynadılar Küçük Melo'ya adam gayet iradeli çıktı Tümer denesin belki iyi kıvırır çünkü:)

Tümer sende kendini nimetten sayıyorsun ya. Bir sen eksiktin zaten saçmalayacak. Sende geldin tam oldu.

Allah aşkına ümit özatın yazısınıda ilk sayfaya koyun:D bunların yazıların görünce çok mutlu oluyorum aynı fatih altaylı ve hıncal gibi:D

arkadaş siz meloyu ne zannediyorsunuz ya adamın çıktığı bir sürü üst düzey maç var. Galatasaray-fb maçı nedir ki Melo için.

Bizim medyamız kadar şerefsizi yokki zaten, telegolü olsun tümerin programı olsun fayk şerefsizini hiç söylemiyorum zaten. 2 gündür Galatasaray strese girerse ne olucak bu sevinmeler ne böyle diyip duruyorlar eleştiri yapıcak bişe buluyorlar, rakiplerin en yakınına 9 puan diğerlerine 20 ye yakın fark atmışız biride çıkıp demiyoki bu adamlar strese girmicekmi diye. 2 gündür Galatasarayı konuşuyorlar.

Üst Alt