Turan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turan

İşbu başlıkta Turan, Turancılık ve Turancılar hakkında paylaşımlarımız olacak...İlk olarak 20.Asrın Sonundaki En Büyük Turancı'dan gelsin;

1996 Yazı...Kelbecer...Sürgünde Bir Mücahit...Bir Turancı...Bir Türkiye Aşığı...Azerbaycan Anadolu ile bütünleşsin diye Mehmet Emin Resulzadeler muktedir olsun diye Neriman Nerimanovlar bizden ırak allaha yakın olsun diye...

Turan hayalden de öte, çogu Türk devleti ötekileştirilmiş zaten. Kazaklar mesela direkt rus toplulugu gibiler

Yok yaw Demir'e dedim

Onyekuru transferi hakkindaki goruslerin ne ustad?

Bir de hukumetin kurulmasi, kabinenin aciklanmasi, OHAL'in kalkmasi = Dolar duser dusuncemiz yanildi ne yazik ki. Sence artisa devam mi yoksa kisa sureli bir artis midir bu?
Valla konuyla alakası yok ama çok şaşırdım ben belki Mehmet Şimşek olmaz ama Naci Ağbal filan olur diyordum...Zerre kadar Beratın bakan olmasına ihtimal vermiyordum...Artık dolar artar kademeli yahut sıçrayarak ama daima yukarı...Artık istese de akp beratı görevden alamaz belki yerel seçim sonrası kabine revize edilirken geri alınır ama iş işten geçmiş olacak...

Üst Alt