Turgay Kıran: "Ya Hitzfeld ya Avcı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turgay Kıran: "Ya Hitzfeld ya Avcı"

Cevap: Turgay Kıran: "Ya Hitzfeld ya Avcı"

Savulun taraftar geliyor:) Hava atiyordunuz daha iyi yönetirirz, daha iyi transfer yapariz diye. Alin size firsat :D

Bu sms olayi nedir yahu sacma sapan birsey.

Gameiro`yu alabiliyorsak hangi baskan gelirse gelsin bir el atsin.

Bu açıklamadan sonra taraftar hangi başkanı istiyor diye bi sms hattı kursun bakalım kaç kişi sms atacak kendisine. Ne biçim bi açıklama bu ya. Düşünmesi bile adaylığına engel olmalı

sms işi bi tek bana mı güzel geldi yav :D

tabi ki son sözü bize söyletmezler ama :) taraftarında fikrini almak kötü bişey olmasa gerek..

tereddütte olan arkadaşlarada söyleyeyim bu adamın resmi taraftar projeside var,gerekli sistem kurulursa,sadece resmi taraftarın oyları kayda alınır, öyle endişe ettiğiniz gibi fenerliler falan oy veremez..ha sadece sms atarlar bizde paralarını yeriz :D

i like this :) aha aha aha :D

Sms işine girilirse Baki Mercimek hayırlı olsun diyebilirmiyiz?

Forum birbirine sallar artik niye bu kazmaya sms attiniz diye, komik adam valla;)

Taraftar seçecek

Futbol takımına yapacağımız transferleri taraftarlar belirleyecek. Her mevkiye alacağımız oyuncu için 7 kişilik transfer komitemiz önce 3 futbolcu tespit edecek. Bunları taraftara SMS ile oylatacağız. En çok mesaj alan oyuncuyu transfer edeceğiz. Bir SMS 1.5 lira olacak. 25 milyon taraftarımız düşünüldüğünde buradan ciddi bir gelir elde edilecek. Buradan gelecek parayı da transferde kullanacağız.

Savaş ÇORLU

Bu ne şimdi, sabah sabah çok güldüm :D:D:D:D:D

Forumda ne kavgalar döner kestiremiyorum bile:D

taraftarin fikirini almak güzel bir fikir ama sms olayi tam anlami ile sacmalik.

para kazandirmaktan baska bir faydasi olmaz. anca ilk oylamada insanlar oy atar. bir daha da atmaz zaten. para kazanmak icin baska projeler üretilmeli.

kiran go home!

2316.jpg

Bu adamlari isterim ben. :p

FIFA terk.

Ruh getireceğiz

Türk Telekom Arena'nın sesini ve ruhunu yükselteceğiz. Telekom yetkilileri ile temastayız. Bizlere transferler konusunda, onlara da teknik aksaklıklar konusunda iş düşüyor. Projelerimizi gerçekleştirince Arena'nın büyüsü daha farklı olacak. Galatasaray'da başarı sadece futbolla sınırlı kalmayacak. Tribünlere oynamayacağız. Hedefimiz hem sportif, hem mali, hem de idari olarak başarı sağlamak. Göreve gelirsek ilk 1 ay önemli. Maddi olarak her şeyimizi hazırladık.

Aman Yarabbim

GSBonus sahipleri mesaj atar büyük ihtimalle. Yoksa baya karisiklik olur, Fenerlisi, Besiktaslisi mesaj yazar :)

Üst Alt