# Turgut Doğan Şahin - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Turgut Doğan Şahin

Cevap: Turgut kaçtı Aslan yakaladı

Galatasaray.org da yazmadığı sürece inanmıyorum.

Bir twitterda atıp tutanlar var bir de duyum aldım diye haber yapan var.

"Galatasaray'a çelme" başlıklı haber için zemin oluşturan haberleri dahil etmiyorum bile!

Stiline dikkat, adam birebir yerli Pedro. Etrafındaki mevcut oyunculardan, Melo, Selcuk, Engin'li bir takıma gecis yapması onu bir yıldız yapabilir. Alırsak leblebi gibi gol atacagı kanaatindeyim.

olabilir diye bir isik var, ama Ankaragücü transfer yasagi buldugu sürec bizim onlara kiralik oyuncu verme sansimiz yoktur.... sanmiyorum dogru oldugunu...

Cevap: Turgut Kaçtı Aslan Yakaladı

2-2.5 milyon euro verirlermi sizce bu adama ? Hakan Kutlunun konusmalarından boyle bir para isterler diye dusundum. Alper 5 m. , Olcan 3.5 m. + Sapara , Turgutta 2m. eder herhalde bu piyasada.

Milan Baros,Elmander,Burak ligdeki forvetlerden çok iyi adam,geleceğin saviola'sı,alalım, iki sene sonra real'e satarız.

Ben bu adama ilk başlarda oldukça soğuk bakıyordum ancak fiyatı piyasadaki diğer yerli oyuncular gibi absürt değil en azından. Gelirse Elmander, Baros ve Sercan'dan forma şansı bulabilir mi orası hala muamma ama allah için yetenekli çocuk. Şüphelerim olmakla beraber eskisi kadar soğuk bakmıyorum ben bu isme, aksine bonservisi bu rakamlarda seyir ettiği sürece alınması taraftarıyım bile diyebilirim, hayırlısı olsun.

tl hesabı o yani yaklaşık 600 bin euro ediyor (sanırım)

TL ise olabilir ben euro diye hatırlamışım. Ancak hocaları Alper ve Olcan'a verilen paraları örnek vererek Turgut'un ne eksiği var gibisinden laflar etti. Tahminimce 1 milyondan fazla isterler. Ama çok da direteceklerini sanmam çünkü sene sonu o paradan da olabilirler. :)

Turgut Doğan'dan Vazgeçtik

9ace0TURGUT_haberici_H8XO2.jpg

Galatasaray, Turgut Doğan Şahin transferinden vazgeçti.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Galatasaray, Turgut Doğan Şahin'in transferinden vazgeçti.

Turgut Doğan Şahin transferinden yüksek bonservis bedeli nedeniyle vazgeçildiği gelen bilgiler arasında .

dilara gönder

Üst Alt