Türk Futbolundaki 10 Yıllık Tarihi Kırılma - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Futbolundaki 10 Yıllık Tarihi Kırılma

Valla umarım dediğin gibi olur.
Ama Tuncay Özilhan Efes'i kapatması ya da beşiktaşla birleştirmesi de söz konusu değil. Defalarca beşiktaşlılar birleşmek için kıçını yırttı ama adam kesinlikle böyle bişeyin olmayacağını belirtti. Üstelik Efes için devlet örtülü destekte veriyor. Avrupa'ya ve Rusya'ya sattığı ürünlerin müessese kulübü olduktan sonra tavan yaptı. Düşün ki müslüman bir ülke alkol ihraç ediyor. Gelirlerden de devlet memnun.

Valla umarım dediğin gibi olur.
Ama Tuncay Özilhan Efes'i kapatması ya da beşiktaşla birleştirmesi de söz konusu değil. Defalarca beşiktaşlılar birleşmek için kıçını yırttı ama adam kesinlikle böyle bişeyin olmayacağını belirtti. Üstelik Efes için devlet örtülü destekte veriyor. Avrupa'ya ve Rusya'ya sattığı ürünlerin müessese kulübü olduktan sonra tavan yaptı. Düşün ki müslüman bir ülke alkol ihraç ediyor. Gelirlerden de devlet memnun.
Yok yok bunu başkanlık silahı olarak kullanıyordu kesinlikle birleşmeyecekler bilakis sadece vergiden düşürecek kadar efese sponsor olacaklar ergin hocanın bütçesi seneye daha da düşüyor ve adam bjk başkanlığından vazgeçecek bejek iflas edince...Hepsine sokacağız renktaş...Nasıl ki ateş güneşe, beşiktaşa, kadıköye, modaya, fenere tarihte soktuğumuz gibi bunlara da sokacağız...İrtibatı koparmayalım üstat hürmetler...

Yok yok bunu başkanlık silahı olarak kullanıyordu kesinlikle birleşmeyecekler bilakis sadece vergiden düşürecek kadar efese sponsor olacaklar ergin hocanın bütçesi seneye daha da düşüyor ve adam bjk başkanlığından vazgeçecek bejek iflas edince...Hepsine sokacağız renktaş...Nasıl ki ateş güneşe, beşiktaşa, kadıköye, modaya, fenere tarihte soktuğumuz gibi bunlara da sokacağız...İrtibatı koparmayalım üstat hürmetler...

Ustad ben biz borc alacak farkini kapayamayacagiz saniyordum Riva ve Florya ucuza gittigi icin

Yaniliyor muyum, diger hepsinin olacagi kesin gibi zaten benim gozumde de

Ustad ben biz borc alacak farkini kapayamayacagiz saniyordum Riva ve Florya ucuza gittigi icin

Yaniliyor muyum, diger hepsinin olacagi kesin gibi zaten benim gozumde de
Üstat mali tablo açısından florya ihalesi netleşir netleşmez yazdım zaten. Özet geçeyim evet borçlar hala sıfırlanıyor zira rivayı medyanın anlattığının aksine çok iyi fiyata satıp yüksek faizli denizbank ve aktifbanktan kurtularak gelen parayla da ünal aysalın içine ettiği bedelli sermaye işini çözerek çok iyi değerlendirdik. Eğer florya 150-200 trilyon daha fazlaya beklenildiği gibi satılsaydı sermaye artışı, şampiyonluk geliri ve uefa şampiyonlar ligi katılım bedelleriyle kapatıp cüzi de olsa artıya geçiyorduk.

Lakin 200-250 trilyon arası açığımız kalacak gibi gözüküyor zira son bedelli sermaye artışından sonra 2018 ilk çeyrek itibariyle hala 850 trilyon borcumuz var borç alacak farkı olarak. Bu durumda %3 yakın bedelli sermaye artışı sonrası %68'e çıkan hissemizden %8 satışı ve mağazacılık aş'nin derneğe devri gerekecek. Bu iki hamleyle de yine 2019 sonunda artıya geçmiş oluyoruz o da en geç...

Bu dediklerin olursa var ya...
Sence seneye CL'e katilabilirmiyiz yoksa cezayi verecekler mi?
Yok üstat ceza yok diyorken kızıyorlardı zira ingilizceleri kıt arkadaşların medyada daha önce burada da paylaştım ingilizce orjinal metin ortada...Kısıtlamalar ceza değildir...Ceza organizasyonlardan ve transferden mendir....Daha önce ceza aldık çünkü ünal aysal vardı...Sonrasında ciddi bir hatamız olmadı kısıtlamalara uyduk...Ayrıca hani altın hisseleri kaybediyorduk ne oldu? :) Aha mayıs ayı geldi...Hani sportif aş'yi kaybediyorduk güneş balçıkla sıvanmaz...Hem camiamıza, hem taraftarımıza, hem fenerlilere hem de beşiktaşlılara rağmen sokup sokup çıkardık..........ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN.....Hürmetler...İrtibatı Koparmayalım Üstat!!!

Bu dediklerin olursa var ya...
Sence seneye CL'e katilabilirmiyiz yoksa cezayi verecekler mi?
Yok üstat ceza yok diyorken kızıyorlardı zira ingilizceleri kıt arkadaşların medyada daha önce burada da paylaştım ingilizce orjinal metin ortada...Kısıtlamalar ceza değildir...Ceza organizasyonlardan ve transferden mendir....Daha önce ceza aldık çünkü ünal aysal vardı...Sonrasında ciddi bir hatamız olmadı kısıtlamalara uyduk...Ayrıca hani altın hisseleri kaybediyorduk ne oldu? :) Aha mayıs ayı geldi...Hani sportif aş'yi kaybediyorduk güneş balçıkla sıvanmaz...Hem camiamıza, hem taraftarımıza, hem fenerlilere hem de beşiktaşlılara rağmen sokup sokup çıkardık..........ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN.....Hürmetler...İrtibatı Koparmayalım Üstat!!!

Kisiltlama Lehimize olabilir aslinda adam gibi kullanirsak o seneyi.
Bu sezon hem sampiyonluk primleri hemde cl e katilim primleri felan filan muazzam bi seviye de. Bizim sansimiz olabilir

Baskanlik koltugunu isgal eden, ismi lazim olmayan çapsız gitti GS olmasi gerektigi yere geri döndü.

Cibiliyetsiz geldiginden beri derbi galibiyeti, sampiyonluk unutmustuk.

Renktaşlar sırf burada yazdığım 2000 mesajın çoğunda izah ettiğim durumu bugün bejekeyi yendikten sonra kısaca toparlayıp daha detaylı başlık altında yazmak üzere yazıyorum.

29 Nisanda aldığımız 2-0'lık BJK galibiyeti Türk Futbolundaki 10 yıllık kırılmayı getirecektir...Kısaca olacak olanlar;

1) Galatasaray 2019 sonu itibariyle şirket ve dernek toplam borç alacak farkını kapatıp artıya geçecek...

2) BJK şampiyonlar liginden uzak kalarak teknik iflasa düşüp moratoryum açıklayarak tasfiye sürecine girecek...

3) Fenerbahçe Spor Kulübü lağv edilip yerine Fenerbahçe Futbol Kulübü AŞ'ye dönüşerek tüm amatör branşlarını kaybedecek...

4) Şenol Güneş, Muharrem Usta'nın anlaştığı gibi sezon sonunda Trabzonspor'un başına geçerek öz kaynaklara dönen Trabzonspor ile yeniden şampiyonluk yarışına girecek...

5) Ali Koç, Murat Ülker, Ferit Şahenk, Şarık Tara, Tuncay Özilhan gibi işadamları Türk Sporundan tasfiye olacak...

6) Galatasaray önümüzdeki 10 yıl boyunca Bayern'in Almanya'da, Juventus'un İtalya'da, Celtic'in İskoçya'da ve zamanında Lyon'un Fransa'da yaptığı gibi ligini domine ederek makası açacaktır.

o değilde, ne ara 2000 mesaj yazdın üstad?:hat:

şampiyonlar ligine gideceğimiz için % 40 oranında sponsor geliri artışı da bekliyorum şuan galatasaray'a yakışmayacak seviye de düşük sponsor geliri alıyoruz üstüne maaş sınırını 50-55 seviyelerine çekersek 3-4 yıl içinde kalan borç miktarı bir şey yapmadan eriyebilir

Aysal / terim savaşı olmasa şu seneye kadar şampiyonluk vermezdik. Peki bu savaşı tetikleyen ne oldu? Tabi ki satılmış tff. Kucağımıza bıraktılar bombayı. Ego savaşında olan Galatasaray a oldu.
Bu süreçte deli paralar harcanıp başarı gelmez iken, bjk gibi sıradan bi takımı cl ve lig smapiyonluklariyla güçlü hale getirdiler.
Gene çomak sokmazlarsa güzel günler bekler bizi. Ama hiç zannetmiyorum. Şampiyonluk gelirse yabancı kuralını geri getirecek bu çapsızlar.
Boyle de kahpe düzenin içinde safi duygularla Galatasarayı takip ediyoruz.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üstat sen karşıt görüşünü gerekçelerinle sırala ki bir işe yarasın zenginleşsin fikir teatisi olsun...

Senin dediğin bu işlerin gerçekleşmesi için siyasetin futbola karışmaması gerekiyor

Şike sürecini hatırlarsan bu olayların gerçekleşmeyeceğini anlarsın.Hiç bir takımın öle makas açmasına izin vermezler

Max yapabileceğin hegemonya 2-3 yıllık süreçtir

Kaldı ki dediğin kulüpler ekonomik olarak batsa bile farklı eller tarafından bir şekilde destek alacaklardır

Senin dediğin bu işlerin gerçekleşmesi için siyasetin futbola karışmaması gerekiyor

Şike sürecini hatırlarsan bu olayların gerçekleşmeyeceğini anlarsın.Hiç bir takımın öle makas açmasına izin vermezler

Max yapabileceğin hegemonya 2-3 yıllık süreçtir

Kaldı ki dediğin kulüpler ekonomik olarak batsa bile farklı eller tarafından bir şekilde destek alacaklardır
Batan hiçbir kulüp dünya üzerinde kurtarılamamıştır bir örnek ver? Nothingham Forest-Malaga-Sampdoria-Ferencvaros-Leeds-Aston Villa...Türkiye'de de başladı; samsun-antep...

Siyaset ilk defa müdahil olmuyor; Bizimle Atatürk-İnönü-Gürsel-Evren-Erdoğan hepsi de kudretli devlet başkanlarıyla uğraştılar da ne oldu???

Yani elle tutulur argüman sunamadın üstat tıpkı BJK çok başarılı doğru yolda diyorken yaptığınız gibi sırf slogandan ibaret bunlar...

Üst Alt