Türk Takımlarının Formaları - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu arada Ahmet abinin dediği gibi renk sarı değil, turuncu. Artık turuncu kırmızıya döndük

Aynen :k19:

Bana inanmayıp hala sarı diyenler ; Şunu okuyun lütfen.

Hadi ben yaşlandım. Gözüm iyi görmüyor. Yanılıyorum.
cheesy.gif

Ya peki bu ne ;

Galatasaray 15-16 Kits Released - Footy Headlines

The new Nike Galatasaray 2015-2016 Home Shirt returns to the traditional halves design, the left half is red and the right half is orange.
A black line is visible on the back of the crew-neck collar of the new Galatasaray 15-16 Home Jersey.

This season, the famous design of the shirt is extended to the shorts and the socks of the new Galatasaray 15-16 Home Jersey - bold.

cheesy.gif

Ya peki bu ne ;

The new Nike Galatasaray 2015-2016 Home Shirt returns to the traditional halves design, the left half is red and the right half is orange.
A black line is visible on the back of the crew-neck collar of the new Galatasaray 15-16 Home Jersey.

This season, the famous design of the shirt is extended to the shorts and the socks of the new Galatasaray 15-16 Home Jersey - bold.

Biraz açık turuncu gibi be abi :D

cheesy.gif

Ya peki bu ne ;

son 2 yada 3 sezondur böyle zaten formalarımız yakından görünce farkederler abi

TFF nin saçmalıkları, kendi koyduğu kuralı bozmak veya uymayana sessiz kalmak gibi eylemlerine bir örnek ;

Öncelikle font Arial olacak diyor. Arial diyorsanız Arial kullanacaksınız o zaman. Fener Arial rounded kullanıyor. Bir tek farklı font kullanan Fener.

Diğeri ise..Kural şöyle diyor ;

(3) Kulüpler, kullanacakları formaların ince veya kalın çubuklu olması halinde, formalar dikey veya yatay çubuklu olsa dahi, kulübün tescilli renklerinden birinin fon olarak
kullanıldığı, 30x35 cm alan üzerinde açık veya aksi rengiyle numarası yazılmış bir forma giymek zorundadırlar.
Numaralar ve isimler, forma setlerinden farklı olacak biçimde tek renkte ve görülebilir olmak zorundadır

Buyurun eses forması ve numara rengi;

fbbbbes7_46258_8471201.jpg

Trabzonspor da uyanıkmış :D

Geçen sene Ofspor'un formayı bu sene Trabzonspor forması olarak piyasaya çıkarıyorlar. Hem de 54 TL den 119 TL ye fiyatını çıkartarak.

Aynı zamanda bu forma bizim eski füme formanın kalıbından.

YlPVAD.png

TFF nin bu font olayı ciddi ciddi kargaşaya ve görüntü kirliliğine dönüştü.

İşte Türkiyede ki font kargaşası;

forma1.jpg

Bu da diğer ülkelerdeki font uygulamalarının hali ;

PSG:

14-15-font-b-IBRAHIMOVIC-b-font-DAVID-LUIZ-CAVANI-T-SILVA-LUCAS-Long-sleeve-Football.jpg

LYON;

top-thailand-quality-2015-font-b-lyon-b-font-jersey-14-15-olympique-font-b-lyon.jpg

MARSİLYA:
-font-b-olympique-b-font-de-MARSEILLE-jersey-2014-home-away-third-marseille-font-b.jpg

Üst Alt