Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldı

Cevap: Türk Telekom Arena'ya teşekkür tabelası asıldı

:eek:

Hayatını kaybeden işçileri hatırlıyorlar mı acaba?

Ne gereksiz bir tabela , ancak polat yapardı bunu. :eek:

Başkan sırf bu yüzden indirldi koltuktan hiç kimseye belli etmeden o panomu neyse indirir yeni yönetim.Eminim bu konuda.

medyanın devlet yaptı stadı gerzekliğine bir malzeme daha verilmiş oldu..

Güzel düşünce ama ölen işçilerin isimlerinin olmaması büyük bir yanlış!

Ben şuan ortalık sıcak ondan kaldıramazlar. Bundan 30 yıl sonra o tabelayı orada kimsenin görmek istediğini sanmıyorum. Göstermelik 2-3 senelik bir olay bu. Özellikle Adnan Polat'ın kendi çıkarları yüzünden asılmış bir tabela. Yoksa 1gr. gururu olan bir insan, oraya 1-2 ismi kesinlikle yazmaz.

Adnan polat gider ayak yerini sağlamlaştırmış anlaşılan.Türkiye'de almadığı iş kalmaz artık.

Açtım cevap yazma panelini. Ne yazacağımı şaşırdım. Lanet olsun

Arkadaşım bir şey soracağım.Bu sezon TT Arena'da, koltuklarda yazı gibi görsel yeni gelişmeler olcak mı?Bir bilgin var mı?

buraya yorum yazan arkadaşlar kendi savundugu siyasi görüşün liderine böyle bir teşekkürden rahatsız olurlarmıydı acaba?bu forumda birkaç arkadaş fırsat bulsam da birilerine sallasam kıvamındalar.bu ülke için,bu millet için kim bir çivi çaktıysa Allah ondan razı olsun.ben de teşekkürlerimi iletiyorum.

buraya yorum yazan arkadaşlar kendi savundugu siyasi görüşün liderine böyle bir teşekkürden rahatsız olurlarmıydı acaba?bu forumda birkaç arkadaş fırsat bulsam da birilerine sallasam kıvamındalar.bu ülke için,bu millet için kim bir çivi çaktıysa Allah ondan razı olsun.ben de teşekkürlerimi iletiyorum.

Civiyi çakan zaten millet.Bunlar işi ben yaptım bitirdime getirdiler, sanki kendi cebinden para vermiş gibi.Ayrıca o teşekkürde çok samimi degil.(zorlama)

Üst Alt