Turkcell SuperOnline Fiber İnternet - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turkcell SuperOnline Fiber İnternet

Cevap: Turkcell SuperOnline Fiber İnternet

Kocaeli'deyim bende ve burada da var süperonline.hizmetleri gerçekten iyi her hangi bir problemde de muhattap bulabiliyorsunuz.geçmeyi düşünen kişilere tavsiye ederim.

Genel manada Turkcell ve şirketi bence en kazık fiyat politikasını uyguluyor hat olarak açık ara Turkcell fiyatlarda önde Digiturk b.ktan sinema kanallarına 31 Tl istiyor bilader Superonline kullandım beğenmedim ama fiber degildi.

Geçen cumartesi günü bağlattım ben.

20 mbps kullanıyorum. İlk 3 ay 9.99 TL,sonraki 21 ay 49.99 TL Limitsiz.

Saniyede 1.5 / 2 mb arası dosya çekiyor Torrent ile.

10 mbps 49 lira :eek:

Kullanan varmı

Heryer desteklermi bunu ? yoksa ttnet gibi belli yerlerdemi olacak gene

Kullanıyorum ve oldukça memnunum. Oldukça hızlı bir şekilde yayılıyorlar ve bir çok ilde merkezi hatları döşediler. Adana ve Mersin' de mahallelere de hat çekmeye başlayalı baya oldu. Ayrıca Selçuk Üniversite Teknokent' te Yazılım Uzmanı olarak çalışırken 70 mbps kullandım. P2P işlemlerde inanılmaz hızlara ulaşıyorsunuz. Son olarakta bildiğim kadarıyla şu anda son kullanıcıya sunulan en hızlı depolama birimi Intel SSD 510 ve yazma hızı 315 Mbps.

Adamlar gerçekten insan. Zavallı kuruluş TTnet bu hıza 100GB kota koyuyor. Turkcell bir de, şu filtre olayına çözüm bulursa, TTnet'i el birliğiyle batırırız müşteriler olarak.

4TB için 1000Mb ne insanlığı?1000'i geçtim,100Mb ile bilgisayarda 1 hafta downolad yaptırsa 7TB veri indiriyorsun zaten.

Evet bu arada gençler haklı,cidden 1000Mbps interneti ancak iyi bir SSD ve E-Sata ile bağlanmış harici hard disk,ve iyi bir işlemci ile ancak tam performans kullanılabilir.

Evet bu arada gençler haklı,cidden 1000Mbps interneti ancak iyi bir SSD ve E-Sata ile bağlanmış harici hard disk,ve iyi bir işlemci ile ancak tam performans kullanılabilir.

Intel SSD 510 --> Yazma hızı 315 Mbps.

İyi işlemciden kasıtta kesinlikle Intel. Intel' in sayısal veri işleme yeteneğiyle AMD kıyaslanamaz bile. Tabi işlemciyle uyumlu veri yoluna sahip anakart ve DDR3 Ram. Unutmadan 1 hafta boyunca makinayı açık bırakıp download yapacak arkadaşlara da sıvı soğutmalı Cosmos 1000 önerilir. :)

Intel SSD 510 --> Yazma hızı 315 Mbps.

İyi işlemciden kasıtta kesinlikle Intel. Intel' in sayısal veri işleme yeteneğiyle AMD kıyaslanamaz bile. Tabi işlemciyle uyumlu veri yoluna sahip anakart ve DDR3 Ram. Unutmadan 1 hafta boyunca makinayı açık bırakıp download yapacak arkadaşlara da sıvı soğutmalı Cosmos 1000 önerilir. :)

Tamam da aga 1000Mbps>315Mbps onu diyom zaten,1000'le çekecek olsan bile harddiske direk yazılmaz,hem işlemcinin hem de hdd'nin sağlam bir buffer sahibi olması lazım bu hızı handle edebilmek için.

Üst Alt