Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Basketbolu en azından Avrupa basketbolunu yakınen takip etmiyorum.Ama baktığınız zaman Harun Erdenay ve Hedo gibi basketbolun içinden gelmiş isimler yönetti bu süreci başarılar ortada

Acaba futbola da yansıtsak bu durumu ne sonuç olurdu ?

Fenerin bütcesi o kadar yükseki, o bütceyle tabi Final Foura kalmalisin her sene. Aynisi CSKA ve Real Madrid icinde gecerli

Basketbolu en azından Avrupa basketbolunu yakınen takip etmiyorum.Ama baktığınız zaman Harun Erdenay ve Hedo gibi basketbolun içinden gelmiş isimler yönetti bu süreci başarılar ortada

Acaba futbola da yansıtsak bu durumu ne sonuç olurdu ?

Ikisiyle de zerre alakasi yok.Tamamiyle Fb'nin yatirimi ve Obra farki.Hatta su anda yabanci siniri var ligde.Avrupa'da da sinir olsa su basari gelmez.

Niye sadece erkek basketbolunda değil kadınlarda da başarılar var.Hem Barca da felan bütçe yok mu sanki ?

Sanırım biz ve Darüşşafaka Eurocup aldık vs baya kupa alındı bu aralar
barçada bütçe var da hocayı yanlış seçtiler sakatlık falan oldu baya öyle etkenler vardı zaten avrupada 2 tane lig var ispanya ve türkiye diğer ligler cacık
e parayı harcayan çıkıyor f4e 30milyonu koy ortaya 2 sene sonra biz de yaparız

Baskette yatırım yapınca başarı geliyor.

Ama sebebi parasal karşılığı olmadığı için bütçeler futbol gibi yüksek değil.

Orası gibi Milyar Euro’luk pasta olsa yedirmezler.

Peki fenerin bütçesi ne kadar maksimum kazanabileceği gelir ne kadar? CSKA ve Real'in bütçeleri yakın mı fenere?
bu 3 takımdan en düşük bütçeli fener. realin 40 civarıydı cskanın 35-36 fenerin 29-30
maksimum kazançlarını bilmiyorum şampiyonluktan 1-2milyon euro alıyolar galiba ama bu takımlar eurolig hissedarı olduğu için ordan da geliyor epey para reklam vs alıyolardır 15-20 ama zarar yazıyolar tabi her sene

Bayern mesela 22 milyon brüt bütcesi var (Bundesanzeiger sayfasinda finansal raporlarini senede bir kere paylasiyorlar) ve futbol dalindan 0 € sokuyorlar basketbol takimina. Real, Barca, CSKA ve Fener futbol sübesinden basketbola para yediriyormudur?

Üst Alt