Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 338 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu Will Thomas Gürcistan liginden Karşıyaka'ya geldi. Oradan bir İtalyan takımına gitti, ondan sonra da Malaga, Valencia gibi baş altı İspanyol takımlarıyla ile çoğu Euroleague olmak üzere Euroleague, Eurocup oynadı. Her daim belli bir seviyenin üzerinde kaldı. Eurocup şampiyonluğu da var sanırım. Orta mesafe şutu iyiydi hep. Üçlük de atardı, sonradan pota altı oyununu ve savunmasını da geliştirdi. Hiç bir özelliği 9/10, 10/10 değildir ama kısıtlı bütçelerde her daim bulunması gereken bir adam. Uzun oyuncularda solak olmak da avantajdır, savunmada terslik yaratır savunmacı için. Basketbol bilgisi onunki kadar yok elbet, ikisini kıyaslamıyorum ama Prkacin de solaktı, acayip ters adamdı.

Benetton macini diyecektim de emin degilim. Yanilmiyorsam 3. ceyrek son 2 dakikasi ve 4. ceyrek 6. dakikaya kadar filan sayi yememistik. Solomon vardi. Valla basketten en fazla zevk aldigim senelerdi. O zaman efesin savunmasi cok iyiydi.

Oktay Mahmudi’nin Efes’i çok iyi savunma yapıyordu. Aydın Örs’ün yardımcısıydı Ergin Ataman ile birlikte. Mahmudi Örs ekolünü devam ettirirken Ataman kendi tarzını yarattı.

Benim de hiç unutamadığım maç Solomon’lu Efes’in Pana play off serisinde deplasmanda Solomon’a tükürdükleri maçtı. O ana kadar Solomon kedi gibiydi desek abartmış olmayız. 10 üzeri de fark vardı. Solomon’a bir Panalı tükürdü herif çıldırdı ard arda atmaya başladı maçı alacak noktaya getirdik ama yetmedi, hakemler izin vermedi.

Oktay Mahmudi’nin Efes’i çok iyi savunma yapıyordu. Aydın Örs’ün yardımcısıydı Ergin Ataman ile birlikte. Mahmudi Örs ekolünü devam ettirirken Ataman kendi tarzını yarattı.

Benim de hiç unutamadığım maç Solomon’lu Efes’in Pana play off serisinde deplasmanda Solomon’a tükürdükleri maçtı. O ana kadar Solomon kedi gibiydi desek abartmış olmayız. 10 üzeri de fark vardı. Solomon’a bir Panalı tükürdü herif çıldırdı ard arda atmaya başladı maçı alacak noktaya getirdik ama yetmedi, hakemler izin vermedi.
Evet, Prkacin de cok iyiydi. Ne yapacagi belli olup de durdurulamayandan birisiydi. Popovic sakatlanmasaydi f4 yaparlardi. Neydi o yillar yaw. Granger, Brown, Langford. Hepsi de CSKA'ya gitti

3 gün sonra Zalgiris'te yener bu loserleri. Artık su topu ya da masa tenisini överler insanlara :) böyle loser takımları niye Eurolig'e alıyorlar anlamıyorum.. Sizin neyinize Eurolig ?

Üst Alt