Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

Cevap: Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

bu arada son cümleyi görmemisim herhalde aralari bozuldu kapak yapmislar. :D yesinler birbirini.

Inşallah fb tek başına gitmez, bjksını da alır giderler umarım.

neyse, umarim fener ve sivas küme düser, ben yanilirim, eksi puan cezasi falan olmaz ...

feneri bu saatten sonra düsürmezler diye düsünüyorum, eksi puan cezalari alir bu olaya karismis tum kulupler diye dusunuyorum bunu yazdim diye fenerli oldum, mantiksiz yorumlar yapiyor oldum ...

neyse, kazanan Galatasaray olsun

Merak etme, kazanan her zaman Galatasaray olacak. Dürüst olanın korkacak bir şeyi de olmaz. Şikeciler düşecekler.

son paragrafta 58 e göre uygulanacak herşey mesajı verilmiş güle güle fener aşkfhskjvflhksvdf

bu sitede isteyen özgür görüşünü istediği gibi yazabilir, hakaret,argo yada bir kişi hedef almadıgı sürece, istediği hikayeyi uydurup sunabilir. zaten kurallara uymayan bir sorun olursada moderator diye bir kavram var yada raporlama, bu bir kişi kıçından başından diye aşağılayıcı kişilik haklarına uymayan saçma bir şekilde saldırmanı gerektirmez.

Hatırlatayım 3. kişisin.. Artı sen bana "saçma bir şekilde saldıran kişi" diyerek benim kişilik haklarıma saldırmış olmuyor musun? Senin mantığına göre istediğim yakıştırmayı da yaparım sana ne?

Hatırlatayım 3. kişisin.. Artı sen bana "saçma bir şekilde saldıran kişi" diyerek benim kişilik haklarıma saldırmış olmuyor musun? Senin mantığına göre istediğim yakıştırmayı da yaparım sana ne?

mahir ve salmanın konuşmasında sen 3. kişiydin hatırlatayım, ben sana saldırmıyorum üzgünüm sana argo yakıştırmalarda yapmıyorum. ama eger gerçekten sana karşı haklarını kısıtlayıcı davranmışsam özür dilerim gönlünce raporlar beni şikayet edebilirsin. bende suçluysam cezamı çekerim, ama sana ne demeden önce toplulukta yazdıgı görüşlerini dile getirdiğini unutma lütfen.

Üst Alt