Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

Evet yolun sonu beyler, hayirli ugurlu olsun. Sonunda adalet yerini bulacak anlasilan.

Beyler Rapora göre hareket edilicek Rapora göre bjk ile ts temiz yıldırım demirörenin cırpınıslarının altında baska işler var

Cevap: Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

bu tahkim le disiplin kurulu 6-1 4-3 fb lehine değilmiydi değiştimi bunlar

Aslında bu duruma gelmesini sağlayan yine "58. madde değişsinciler" özellikle gizli değişsinci fenerbahçe yöneticileri. Tabiri uygunsa resmen adamı donsuz bıraktılar. Adamda en sonunda genel kurulda patladı. E adamda artık bu gün "öyle başa, böyle tarak" dedi ve top benden çıktı artık. Herşey hukuk kurullarında dedi. Kesin düşecek. Çünkü eksi puan adına Tff Kurul kararı çıkarmadılar. Ama yine açık kapı bırakıyorum. İlerde ne olacak bilinmez ama şu şartlarda %100 düşüyor ve arkasından gelen yaptırımlarda çok sert(para cezası, eksi puan ve hatta daha alt lige düşme).

''Söz konusu soruşturmada inisiyatifin artık TFF yargı kurullarında olduğunu belirtmek isteriz. TFF Yönetim Kurulu, Etik Kurulu, Disiplin Kurulu ve Tahkim Kurulu'nun konuyla ilgili raporlarına ve alacağı kararlara saygı gösterecektir. Tüm kamuoyundan da çıkacak kararlara aynı saygıyı göstermesini bekliyoruz.''

Budur abi işte bu.Artık başka manevra yapma şansları yok madem devam ettin niye gerekeni yapmadın diye çok büyük tepki alır hatta vatan haini ilan edilir.Artık gerekeni yapacak MAA ben bu sinyali aldım.Beyler kazanmaya çok yakınız :D

Ersin Düzen @ersinduzen

federasyonun açiklamasindan anlasiliyor ki, kulüplerle ilgili alinacak kararlar için mahkeme sürecinin tamamlanmasi beklenmeyecek..

58 madde degismedi diye birsey yok

o toplantida zaten kimse birsey degistiremezdi, tff nin elinde madde.

millet ne istiyor görmek icin yapilmis bir toplanti idi, tavsiye yani.

ama simdi kulupler gitmeyin, size güveniyoruz, bizden tam destek, giderseniz yanariz dedi maa ya, yani tff maddeyi degistirebilir yakinda.

madde degismedi, degismicek diye birsey yok

Sen daha bu saatten sonra o maddenin degisecegine mi inaniyorsun? fb ve bjk cok riskli bir hamle yapip 58. madde degismesin diye TFF'ye neredeyse savas actilar. Ondan sonra da istifa et diye baski kurdular. Böylece herseyi arap sacina döndüreceklerdi..

Maa'ya resmen oyun oynadilar. Ama bundan sonra o bile takmaz onlari. (ki 58. maddenin degismesi onlar icindi) Cünkü MAA'nin gözü acildi. Genel kurul bu konuda cok ise yaradi.

Sizmiydiniz 58. maddenin degismesini istemeyenler.. o zaman bende istifa etmeyip 58. maddeyi uygularim diyecek, ve diyor. Gör bak bundan sonra neler olacak.

Üst Alt