Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

Cevap: Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

Akşam Telegol'e de malzeme çıkıyo devam edin lan böyle. :D

Puan silme olmayacak küme düşme olacak. Tamam da. Küme düşme ne zaman uygulanacak?

Y.D ve diğer şikeci kulüp başkanları (ve çıkarcı destekçileri) şu an acil bir toplantı yapıyorlarmış. Acıyorum bunlara. Türk futbolunu ne hale getirdiler.

Şampiyonluk kime gidecek önemli bir soru, bir de Bank Asyadan düşenler kadar mı takım yükselecek acaba yoksa seneye lig eksik mi oynanacak

---

Arkadaşlar ben herşeye rağmen temkinliyim... Bu sözlerde tuzak seziyorum...

Sanki " biz feneri affedeceğiz kimsede sesini çıkarmasın" mesajı algıladım...

Umarım yanılıyorumdur..

yarın buyuk kavgalar çıkar demirören buyuk ihtimalle puan silinme olsun diye ikna etmeye çalışır herkesi

yaw salman ziya arslan kardesim, yaw az mantikli düsün, biraz mantik yahu:

Uefa dedi, git Kulüpleri topla, onlarin görüsünü al, ona göre sikeye eksi puan verebilirsin.

tff genel kurulu topladi, kulüpler 58.maddenin degismesine karsi cikti. Yani 58. madde uygulansin denildi.

fener de tabi süreci uzatmak icin maa yi istifaya zorladi, maa ben dahil herkesi sasirtti ve devam etme karari aldi, geriye kalan maa 58. madde ve fener.

yasa diyor sike yapan küme düser, fener sike yapti mi? Etik Kurulu: Evet. eeee daha neyi savunuyorsun ziya?yasa gayet acik, tff uygulamamak gibi bir lüksü de yok cünkü uefa süreci yakindan takip ediyor.

Az mantik yürüt yahu...

ah alman serkan, yine alman kafani calstirmissin bakiyorum.

etik kurulu fener sike yapti dedi, simdi bjk ve ts icin de tesebbüs var, yada tesvik var derse, onlari da düsürmek zorunda kalacaklar o bahsettigin maddeye göre, yani anlayacagin IMKANSIZ

sivas ve ibb de var.

o raporda diger takimlarin sike yapmis olmalari gerekmiyor, tesebbüs var, yada tesvik var derse o rapor, onlari da düsürmek zorunda kalacak tff.

ama bekliyleim, rapora göre yorum yapalim.

eger o rapor sadece fener ve sivasi suclu bulursa, sorun yok ama yok eger dige rtakimlada tesvik, tesebbus etmis derse, iste o zaman o bahsettigin madde asla devreye sokulmaz.

Cezalar lig sonunda açıklanırsa zaten bir anlamı kalmaz ceza vermenin. UEFA ne dediyse onu yapmak zorundalar. İnfantino'nun açıklamasını hatırlamanız yeterli.

Üst Alt