Türkiye Kupası Finali Diyarbakır'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası Finali Diyarbakır'da!

Kesin alırız en son gaffar okan zamanıydı uefa dönüşü sevgi seli olmuştu mesut yılmaz ardından avrupaya giden yol diyarbakırdan geçer demiş tüm şehri terör havasından kurtarmıştık önce hizbullah sonra da pkk bir bakıma tokadımızı yemişti :)

hey gidi günler hey soyunma odasında devre arasında fatih hoca çocuklara; "uefa şampiyonusunuz ya mk...çıkın oynayın lan bayram tribünde siz işiniz yapın..." demişti :) sonrasında da kupayı almış o sezon 3 türkiye şampiyonluğu 2 de avrupa şampiyonluğu kazanarak dünya tarihine geçmiş türkiyede kimsenin kıramayacağı bir rekora imza atmıştık ki o sezon türkiye süper kupası ne süper kupa ne cumhurbaşkanlığı ne de atatürk kupası adı altında oynanmamıştı oynansaydı o sezon tsyd-türkiye-cumhurbaşkanlığı-lig-uefa-süper kupayı alıp sezonu 6 kupa ile kapatırdık:)

Ezcümle bu sene de diyarbakır umut getirir hizbullahı bitirdiğimiz gibi hendekçileri de bitirir galatasaraylı diyarbakır halkıyla finalde feneri delik deşik ederiz...aykut kocaman cehennem donana kadar :))

Büyük ustayı analım Diyarbakır demisken
fd84f971407daf769089f197ee02a6e9.jpg

Anladim pardon , zaten eskisehirde olacaktiysan ve diyarbakir da olacaksa haklisin

eskisehir tff tarafindan aciklanmamisti sanirim , bazi sitelerde gordum ama tff de gormedim

diyarbakir i bir temenni olarak da soylemis olabilir , tff ile bunun istisaresinin yapildigini dusunmuyorum

Malum sahis istediyse hemen Diyarbakira alinir haci

Tff son karari verir , zannediyorum guvenlik endiseleri ile acilis senesinde yeni stadyuma mac verilmesi riskli olabilir

seneye daha mantikli duruyor diyarbakir secimi

Diyarbakira bu sezonki super kupanin verilmesi dusunuluyordu ama bahsettigim guvenlik endiseleri sebebiyle o bile riski gorulmusken aylar once stadyum tam oturmadan turkiye kupasi finali verilmesi anlamli gorunmuyor

Üst Alt