Türkiye'de Yaya Geçitlerinde Yayalara Yol Hakkı Verilmemesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'de Yaya Geçitlerinde Yayalara Yol Hakkı Verilmemesi

kayseri'deki öküz herifler gaza iyice köklüyor insanlara yol vermiyorlar

otobüsler bile yol vermiyor

koy oraya 5 tane kamera, yol vermeyen herkese bas 1000 lira ceza bak sen bir daha yapiyorlar mi

İnsanlık yapıp yol veriyorum ama yaya iken de arabalara sen geç diye bekliyorum çünkü ben bir malım. Şaka bi yana bu kuralı hala bilmeyen veya bilip de uygulamayan öküzler hala var bir de geçitte yaya olduğunu görünce kökleyen hanzolar var arabasını taşlayasın geliyor

kayseri'deki öküz herifler gaza iyice köklüyor insanlara yol vermiyorlar

otobüsler bile yol vermiyor

koy oraya 5 tane kamera, yol vermeyen herkese bas 1000 lira ceza bak sen bir daha yapiyorlar mi
Tamam da temelde sorun yaya geçitlerinin saçma sapan yerlerde olması. Çift şeritli yolda yaya geçidi mi olur? Ekli dosyayı görüntüle 87955Ekli dosyayı görüntüle 87956

Aradaki farka bak Hollanda'da yaya geçidin olduğu yolu nasıl daraltıp hız tümseği konuluyor. Öyle 3 5 kalın çizgi çizmekle olmuyor yaya geçidi

IQ seviyesinin ortalama 50 olduğu bir ülke burası.Yoruldum ben bu ülkede yaşamaktan.Her gün başka bi saçmalık.İşin kötü yanı da insan ne kadar kızsa da alışıyo böyle insanların varlığına.Şaşırmayı unuttum bu insanların yaptıklarından dolayı.Yaya geçidinde yayalara yol verilmemesi olayı devede kulak kalır yapılanların yanında.

Böyle 70, 80 lik yollarda yaya geçidi mi oluyor? Saçma sapan yerlere yaya geçidi yapılıyor. Hiç mi doğrusu nasıl yapılır örnek alınmıyor
Bence bu gibi olaylarda her zaman kendini öne atmak yerine çoğu zaman geriye atmak daha avantajlı gibi geliyor. Nedense bir şeyden son anda kurtulmaya çalışırken hep öne doğru koşarız bir adam geriye atmak bazen daha mantıklı gibi geliyor bana

Yayalara yol veriyorum. Yokuş inen veya yokuş çıkan bir araçla karşılaşmamız olursa ona da yol veriyorum çünkü özellikle yokuş çıkan araç aradan, düz yoldan gelen arabayı göremeyebilir köşelerde, mahalle aralarında. Fakat ben yokuş çıkarken düz yoldan gelen hanzolar bana yol vermiyor. İleride zengin olursam böyle kekolara çarpmak için kamyonet gibi bir şey alacağım.

Üst Alt