Türkiye'nin En İyi Dizisi ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'nin En İyi Dizisi ?

Cevap: Türkiye'nin En İyi Dizisi ?

Avrupa yakası ilk 4 sezon akarrrr.

Cidden izlerken kahkahalarla güldüğüm ender dizilerden.

Devamlılık önemli, Öyle bir geçer zaman ki, müthiş başladı, klişelerle devam etti mesela, Kurtlar Vadisi'nden bahsettim, Geniş Aile çok iyi başladı bozdu bozdu önünü alamadık.

Böyle mi Olacaktı vardı, 2 bölümde bir aynı şey oluyordu.

Yani ne bileyim, hamile kadının merdivenlerden yuvarlanmadığı, alakasız bir durum tam en çok yanlış açıklanabilecek konumdayken odaya en olmayacak kişinin girmediği, herkesin kanının en zor bulunan kan olmadığı, sonunda lafı, aile ne güzeldir, arkadaşlık ne güzeldir'e bağlamayan her dizi güzel bence. :D

Ha bir de Çocuklar Duymasın TGRT'de iken güzeldi baya, o ara keşfetmiştik sonra inanılmaz bozdu.

Yabancı dizileri izledikten sonra bizim yapımlara dizi demeye dilim varmıyor. :) İzlediklerimin en iyisi :

1-Ezel

2-KV

Kurtlar Vadisi'nde oynayan adamların neresi tiyatro bölümü mezunuydu Necati Şaşmaz ve Kenan Çoban tiyatrocu değiller.

Kurtlar Vadisi'nde oynayan adamların neresi tiyatro bölümü mezunuydu Necati Şaşmaz ve Kenan Çoban tiyatrocu değiller.

İlginçtir ana kadro değil de yan kadro daha sağlamdı.

Orada Baron'lu konseyden sonra bir üst konsey çıkmıştı bir ara, oradaki bir adam bizim diksiyon ve sunuculuk kursunda hocaydı. Ankara Devlet Tiyatro'sundan.

Dizi ve yapım ekibine baya laf etmişti. :eek:

Diğer yazmak yerine sevilen dizileri eklemek lazım anket olsun benim fikrim Kurtlar vadisi pusu

Ankete şu dizileri de eklersen daha iyi olur.

Ezel

Kurtlar Vadisi

Leyla ile Mecnun

Bu arada anketin açılış şekli çok yanlış, açana saygısızlık olmasın diye kapatmadım, diğer dizileri eklesem de olmayacak çoğu kişi oyunu verdi zaten.

Üst Alt