Türkiye'nin En Kötü Dizisi ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'nin En Kötü Dizisi ?

Cevap: Türkiye'nin En Kötü Dizisi ?

akasya durağı gerçekten iğrenç bir dizi 10 dk izledim gecenlerde beynim resetlendi la , ne biçim dizidir ya senaristlerde heralde zeka geriliği var bakın gerizekalı demiyorum zeka geriliği diyorum sayın hocam :D

İzlemediğim diziler hakkında yorum yapamayacağım,ama Hanım'ın Çiftliği dizisini gördüğüm anda hemen kanalı değiştiriyorum.

Kurtlar Vadisi disinda dizi izlemiyorum ama o Akasya Duragi var bir tane ,akillara ziyan bir kurgu.

Akasya Durağı,Çiçek Taksi'den çalıntı.Üstelik gerçekle alakalı birşeyde yok dizide. :D

reyizler kurtlar vadisi izler , şakirtler muhteşem yüzyıla mok atar .

ben de derim ki , behzat ç dışında bütün diziler saçma sapan , anaokulu terk ve aşırı tırttır .

Unutulmaz hayatımda gördüğüm en saçma dizilerden biri. En saçması OKS Anneleri'ydi tabi.

Nuri

Adanalı

Türk Malı

yani aslında tayfun güneyer adlı eziğin bütün dizileri

ama ben nuri kadar kötü bi dizi hatırlamıyorum

En saçması Oks Anneleri'ydi cidden.

En iğrenci Akasya Durağı

En sıkıcısı Aşk'lı meşkli bir şeydi işte

En bayanı Çocuklar Duymasın

3 tane iyi diz vardı.

Behzat Ç

Üsküdara Giderken

Geniş Aile(saçmaladı o da) ,şimdilerde ''Leyla ile Mecnun''

Dizilerin özellikle aşklı meşli dizilerin %90'nının işleyişi aynı, sadece konuları farklı, izlerken 5 dk sonrasında ne olacağını tahmin edebiliyoruz.

Birde klişe sahneler vardır, yok biri birşeyini düşürecek, diğeri onu bulacak filan :eek:

Kısacası ayırt etmek zor.

Bu arada Akasya Duracağı, Cennet Mahallesi vb komedi dizileri de baydı, sanki bütün dünya onların üzerine kurulu, her dakika her saniye aksiyon içindeler, olayları çözmeler filan. Baydı artık.

Mevcut dizilerin çoğu vasat ve altı.Şanssızlık eseri izlemiş olduklarımdan "Aşk Bir Hayal" , "Akasya Durağı" ve "Nuri" iflah olmaz yapımlar.Yayınlanmaları insanlık suçu yemin ediyorum :asd:

Üst Alt