Türkiye'ye şikeyi Galatasaray öğretmiş! | Cengiz Çandar'a tepki - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'ye şikeyi Galatasaray öğretmiş! | Cengiz Çandar'a tepki

Cevap: Türkiye'ye şikeyi Galatasaray öğretmiş! | Cengiz Çandar'a tepki

cengiz çandara ananı niyolay yeeeeeee şarkısını armağan ediyorum

Bu adamın en yakın arkadaşını Shell istasyonunda (sanırım o istasyonun çalışanları tarafından) dövülüyor. Bu adam içine sinderemiyor. Bakıyor Shell'in renkleri sarı-kırmızı. Bu büyük bir kin besliyor sarı kırmızıya, sarı kırmızı Galatasaray özdeşleşen bir renk olduğu için bu herif de Fener'i tutmaya başlıyor.

Bu anektodu sanırım Yenişafak'ta yadığı sıralarda kendi köşesinde paylaşmıştı. "Ben demokratım, hukukun üstünlüğüne inanırım" diyen herifin zihniyetine bakın!

Böyle zihniyete ve kin duygusuna sahip bir adamı, "Ay çok hümanist, ay çok demokrat!!" nidalarıyla yücelten Selin ve Berkecan'lara da ayrıca selamlarımı iletiyorum. :p

Celal Doğan,Ali Şen dönemindeki Gaziantep,şikebahçe maçlarını bir incelesinler.

Sizi temin ediyorum, Galatasaray bugun son 3-4 senede oldugu gibi 4. yada 5. siralarda olsaydi temiz, Galatasaray cici Cimbom olurdu. Bundan 10 sene once masa basi oyunlariyla birlik olup Galatasaray'i durdurmuslardi. Aslinda yine durduramadilar, sadece buyume surecini yavaslattilar ve bu sure icinde yine masa basi oyunlarla kendilerini buyutmek icin zaman kazandilar. Yada kazandiklarini zannettler. Simdi o zaman sureci tamamiyle bitmistir. Galatasaray uyanmistir ve ulke icinde Turkiye'de Sampiyonlar Ligi kupasini hedefleyebilen (hedefleyen degil, hedefleyebilen) tek kulup haline yeniden gelmistir. Iste bu saldirilarin nedeni de budur. Dedigim gibi 4. yada 5. siralarda olsaydik suan temiz Galatasaray'dik. Ama balkanlarin en fazla taninan, en meshur kulubunun uyanmasi kimsenin isine gelmedi.

Celal Doğan,Ali Şen dönemindeki Gaziantep,şikebahçe maçlarını bir incelesinler.

Genclerbirligi bir kac sene evvel ki transfer anlasmazliklarina kadar Fenerbahce'ye tarihi boyunca yatmistir. Bu yatislara bir iki sene ara verselerde, gecen sezon kaldiklari yerden yine devam edilmistir.

bi lafa bakarım lafmı diye bi adama bakarım adammı dıye geçiniz

---

Benim işyerinde bir arkadaşım var; adamın futboldan herhangi bir bilgisi olmadığı gibi futbol konuşmaktan da hiç hoşlanmaz...

Ancak kendisi Fenerli...

Ve her Fenerli gibi oda ön yargı tanrıları tarafından yönlendiriliyor...

Yani içine 3 harfli kaçmışlardan...

Ben Fener taraftarına o ismi taktım...

Geçenlerde bir anda o arkadaş futbol hastası kesildi ve tartıştık...

Neyse yarım saat süren "ben ve duvar" tarzı tartışmadan sonra en sonunda şunu söyledi; Biz sizi nasıl 6-0 yendik... Sen önce anlat bakalım...

Bende " Bak dostum " dedim; " Yarım saat süren bu tartışmadan çıkardığın sonuç bu ise seninle değil futbol tartışmak, saat bile sormam sana...

Uzun lafın kısası; adamların okumuşu da bir cahilide.

Hani bir konu vardı burada, uzaylılar varmı bilmemne falan...

Yaw bunlardan ala alien varmı... Fenerbahçe fans is alien !!!...Nokta...

Bu Fenerinde, Fenerlilerinde sözde ilkeli onurlu Basininda, Digitürk denen Yamyamci Kurulusunda ben...

Ya bu aziz ve yandaslari neden her savunmasina "Ama Galatasaray" diye basliyor?

Bu tür suclamalarala ortaligi bulandirmaya calisiyorlar. Neden? Cünkü kavga ortami oldugu zaman, cephelesme oldugu zaman Fenerliler bu tür Gazeteleri okuyacak. Digitürk denen serefsiz Kurum 35cmlik olmayan Ofsayt pozisyonunu saatlerce tartisiyor. Hepsi para ugruna. Sansallar, Ermanlar, Cakarlar bu isten en parayi götürenler. Üzüntüsünü sinrini ceken Taraftar. Herkes birbirine giriyor. Bu isi uzatarak bir yere varacagini saniyorlar ama kimse ne TFFye güveniyor, ne Basina güveniyor nede Adalete güveniyor...

Herzaman sunu söyledim:"Eger Galatasarayimiz Sikeye veya baska bir pislige bulastiysa HEMEN DÜSÜRÜN!" Galatasarayimiz sikeye falan bulasmadi.

Bir Deli kuyuya tas atti (2005 - 2006 Sezonunda güya G.Saray Denizliye Tesvik yolladi diye) hemen Aydinlar Akillisi:"G.Sarayin bütün Kupalarini aliriz" diye kabadayilik yapmadi mi? Yok Adnan Polat 7 Yil ile yargilaniyor diye attilar ortaya, Yok biri Sikayet etti Baskan Yardimcimiz Sayin Öztürk ifadeye cagirldi... Ne oldu Hepsi FOS cikti. Yani Sike yapmayan G.Sarayin üstüne bu kadar geliyorlar, ya yapsaydi ne olurdu?

Birileri "BIZ DÜRÜSTÜZ" demek zorunda kalirsa, demekki o Ülkede Dürüstlük kalmamis. (Bu Basin icin bir söz)...

Saygilar

Bre Cengiz Çandar denen akıl yoksunu al şu linke bir bak bakalım Galatasarayın şampiyon olması için 8 gole ihtiyacı yok 1 gol atsa yeter. Al TFF arşivi kendi sitesinden.

1992-1993 Sezonu TFF

Bu a.s.o.ç lar akşam sabah şikeyle yatıp kalktıkları için herkesi kendileri gibi zannediyorlar.Bu ve bunun gibilerin Galatasaray'ımıza ne kadar çok kin ve nefret beslediklerini sekiztaş denen çapulculara kaydığımız maçta bir kere daha gösterdiler.Bundan sonra ebedi dostluk yok.Domuzdan post,düşmandan dost olmaz.

Galatasaray öğretmiş!

Galatasaray öğretmiş!

Galatasaray öğretmiş!

Galatasaray neyi öğretmiş?

Galatasaray, enternasyonal platformlarda tek farklı ve hatta çift farklı mağlubiyetlerin "şerefli mağlubiyetler" diye anıldığı futbolda ezik olan Türkiye'ye, Avrupa'da zaferi öğretmiştir.

Bu mu lan teşekkürünüz ezik, dönek, şikeci asker kaçağı şakşakcıları.

Galatasaray Türkiye'ye kimsenin getirmediğini getirdi..

Oda bu koçum!

galatasaray_kupa_2.jpg

Kupa gören masum Fenerli

Eğil köpek !

Eğil destur getir. Ağzına aldığın takım Asya'dan Afrika'ya, Avrupa'dan taa Amerikalara (bizzat şahidim!) nam salmış Galatasaray. Müslümanların, hor görülen Türklerin göğsünü kabartmış takım. Sizin gibi adi mağlubiyetlerle övünen, şike ile nam salan bir takım değil. Adiler. Haysiyetsizler. Karakter yoksunları ! Titreyin ve bizi izleyin !

1 senelik başlık bu amma gaza gelmişiniz :)

sikecilerde halen bizim bir avrupa kupasindaki sansizlikla yenildigimiz mac ön sayfalarda

bu kadar eziklik ve beyinsizlik nasil olur yahu

tam kus kafali bunlar, zaten onlara küfür eden adamin maskesini o yüzden takdilar

Üst Alt