Türkiye'yi HAARP Vurdu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'yi HAARP Vurdu

Cevap: Türkiye'yi HAARP Vurdu

Amerika'nin da tek isi Turkiye'ye arkadas bir gune bir gun bir Latin Amerika ulkesini (orn.: Uruguay) vurduklarini gormedim. Ayip.

Abd eğer böyle birşey yapsa senin ülkende değil gider İran'da Çinde dener bunları Kendisi için tehdit bu ülkeler çünkü Ben bu şeyin deprem tetikleyeceğini düşünmüyorum

ya ben şeyi merak ediyorum bu haarp amerikanın kontrolündeyse neden adamlar kasırgalara bi önlem alamıyorlar

Aslında öyle lanse edilmesine rağmen HAARP bir silah değil, araştırma merkezidir. Buna benzer tesisler Rusya'da da vardır ama anlayamadığım bir şekilde kafamıza taş düşse ABD'den bilen bir toplum olduğumuz için deprem olsa ABD yaptı diyoruz.

Her deprem sonrası böyle komplolar oluşturuluyor.Rusya'nın da bildiğim kadarıyla SIHF adında aynı işlevli bir araştırma merkezi de mevcut ayrıca.

Komplo teorisi deyip alaya alan arkadaşlara gülüp geçiyorum, zira bu cehalet göstergesidir. HAARP denen aletin varlığını ve fonksiyonlarını inkar mı ediyorsunuz ? Etmeying eylemeying. HAARP gerçektir, yapabildikleri gerçektir.

Lakin bu depremin HAARP'la bağlantılı olduğunu sanmıyorum. Japonya'daki HAARP'tı mesela, direkt. Bu da olabilir, ama bence değil, çünkü birazcık farklar var yapay depremlere kıyasla. Doğal depremlerin artçı/öncü vs. olayı daha farklı, ve yer altı hareketliliği yapaylara oranla daha güçlü. Van gölündeki olayları takip ettim birazcık, jeolojistleri falan dinledim. Pek Haarp işine benzemiyor. Tabi kesin olarak bilemiyorum şu anda. Herşey olabilir.

Iyide niye Van´i vursunlar? Sacmalik. Türkiye´yi vurmak istiyorsa, gider Istanbul´u, Izmir´i, Ankara´yi yerle bir eder. Niye Van?

Bundan 100 yil onceki depremler ...¿

Tamam olabilir ,yapmis olabilir bu gavur dlleri,amma bir diger lavuk grubu , kalkip da haarp vurdu yu bir satirla raporlayip gerisi sizi bolecekler olum demesi ne mantik ?

Yani niye Van ? Niye baska sehirler degil ?

gozdagimi verdiler bize simdi ?

Cok soru sordum cevaplamyin sakin.

Üst Alt