"Tutturmuşlar F.Bahçe Cumhuriyeti diye!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Tutturmuşlar F.Bahçe Cumhuriyeti diye!"

Cevap: "Tuturmuşlar F.Bahçe Cumhuriyeti diye!"

Ne kadar içi boş, gereksiz egoistçe söylenmiş bir söz....fenerbahçe cumhuriyeti. Hay Allah ya!...

Dün sabah demiştim bekleyelim reisi diye, akşamında çakma cumhuriyetin doğalgaz yollarına döşedi boru hattını Başkan ;) Ayrıca Ünal reisin açıklamalarının manası çok derin, ben adama bilezik gibi geçiririm demiş olabilir. Saksıya fesleğen gibi oturturum anlamıda çıkar.

Beklenen açıklama. Türkiyede tek bir Cumhuriyet vardır. O da Türkiye Cumhuriyetidir.

Benim en çok dikatimi çeken "Bu yolda da kimsenin oyununa alet olmayız dolduruşa gelmeyiz" lafi..

Simdi neden gs ye sike iftirasi ve semih boyle konustu tarzinda haberler çikinca cevap vermedigi belli oluyor... Baskanin susmasi Ercan Saatçi ve Nihat Ozdemir basta olmak uzere onlari bir baska çildirtiyor..

Cevap: "Tutturmuşlar F.Bahçe Cumhuriyeti diye!"

bunlarınki cumhuriyet değil baskanım, sömürge bunlar Galatasaray'ın sömürgesi.

Canlı bağlanmamış sözlerini başkasının ağzından seslendirmişler. Biraz daha ses tonu ve hitabı güçlü birine sesledirtselermiş daha iyi olurmuşya neyse mesaj açık.

[video=youtube;VkU2ujA_noQ]https://www.youtube.com/watch?v=VkU2ujA_noQ[/video]

videosu varmı başkanın

Bizim Başkan'ında kimyasını bozuyorlar..Bu Fener harbi virüs ya..Türk Futbolunu kemiren iğrenç bir hastalık..

Aslında Ünal Aysal da tiksiniyor fenerbahçe'den. Şu zamana kadar sabretti sabretti sabretti ve baktı sabredince daha çok vurmaya çalışıyorlar,bizi de kendi girdikleri çukura çekmeye çalışıyorlar,patladı adam. Yoksa o da ilk geldiği günden,hatta daha öncesinden hiç hazetmiyor Fenerbahçe'den.Hep dikkat ettim buna. Basın mensupları "fenerbahçe" dediğinde,adamın suratı bir anda asılıyor.

Her bir cümlesi derin anlam taşıyor.Bravo başkan:tiphat:

Habertürk'te Turgay Demir döktürüyor.Adam tıpkı bizler gibi isyan ediyor, çıldırmış adeta."Bir Allah'ın kulu çıkıp da utanıyorum desin yahu!Mitingler yapılıyor neredeyse heykellerini dikecekler.Şu günden sonra mahkeme dese ki: Şike yok, bu tapeleri okuduktan sonra ben inanmam derim ki şike var kanıtlayamıyorlar.Fenerbahçe taraftarı da inanmıyor masum olduklarına , inansa mitinge üç bin kişi mi gider?Fenerbahçe gerçekten haksızlığa uğrayacak da mitinge yüz bin kişi gitmeyecek" diyor.

:005:

İşte böyle :b5: bizler tehdite ,şantaja, rüşvete direnirsek bu adamlar aynaya bakıp kendilerini düzeltmek zorunda kalacaklar Başkan'ın dediği gibi, kanunları değil .

Cevap: "Tek Cumhuriyet Türkiye'dir"

üyeliğiimi tekrar kim açmışsa Allah razı olsun. siteyi özlemiştim. çok sevindim gerçekten. arkadaşlardan'da küfürden dolayı özür dilerim.

konuşmanın tamamı bu değil. Başkan ayrıca dediki. '' Yok efenm 58. Maddenin değişmesi bizlerede fayda dokunacakmış, birdaha söylüyorum eğer varsa bizimde bir hatamız bizide küme düşürün kanunlar neyse onu uygulayın.

birde '' karşımızda 17 değil isterse 170 kulüp olsun bizim düşüncelerimiz değişmicek''

:tiphat:

Üst Alt