Tuvana Türkay'dan Alper Potuk'a: "Bilerek mi kötü oynuyorsun?" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tuvana Türkay'dan Alper Potuk'a: "Bilerek mi kötü oynuyorsun?"

Aldatmış hatunu, hatun da bunu terketmiş. Adamdaki lükse bak Tuvana’yı aldatıyor, deli olmamak elde değil.

iyi etmiş . ben olsam ben de takardım boynuzu . para çok her gün aynı 150 gramın kahrını çekecek değil ya .
tuvana da zaten kuşaklı bakireydi evlilik yolunu gözlüyordu :)
alper aldatmasa o aldatırdı bari gurur bende kalsın demiş.

Arkadaş bıkmadınız bu kadın aldatılır mı muhabbetinden yani. Olay tamamen ego tatmin meselesi. Acı gerçeklerle yüzleşelim.

iyi etmiş . ben olsam ben de takardım boynuzu . para çok her gün aynı 150 gramın kahrını çekecek değil ya .
tuvana da zaten kuşaklı bakireydi evlilik yolunu gözlüyordu :)
alper aldatmasa o aldatırdı bari gurur bende kalsın demiş.

Yaw arkadaş Alper kekosu kim ya? Tip desen yok, genel kültür vs. desen hak getire.. Bir tek parası var. Hee hatun da ayaklı kütüphane değil sonuçta tabi de Alper’in bu hatunu kaybetme lüksü olmamalı ya, hayat çok ilginç. Her şey para mı?

Gerçi diğer taraftan baktığında Alper’de bir şey bulan hatun da bunu hak etmiş demek ağır kaçar ama o da kendisini bir sorgulasın bence.

Yaw arkadaş Alper kekosu kim ya? Tip desen yok, genel kültür vs. desen hak getire.. Bir tek parası var. Hee hatun da ayaklı kütüphane değil sonuçta tabi de Alper’in bu hatunu kaybetme lüksü olmamalı ya, hayat çok ilginç. Her şey para mı?

Gerçi diğer taraftan baktığında Alper’de bir şey bulan hatun da bunu hak etmiş demek ağır kaçar ama o da kendisini bir sorgulasın bence.

o camiada her şey para. paralı ne moruklar ne çıtırlara zıplıyor aklın hayalin durur.
para kariyer şöhret üçlüsü birleşti mi fiş priz olayı bir selama bir içkiye bakıyor.
saf aşklar onların yanından geçmez. iş kalpten iki bacak arasına inince her erkek ve her kadından bıkılır bir süre sonra basarlar tekmeyi.
kim önce yaparsa daha havası olur. hatta koleksiyon yapmakla övünürler.

Her şey para mı?

Her şey olmasa dahi çoğu şey şu devirde.Bak kendin demişsin reis tip desen yok,genel kültür desen yok.E niye bu adamlar (Sadece Alper değil,bu yerli futbolcu tayfası ekseride böyledir.) bu tip kadınlarla flört etmeyi falan başarıyor?Tek sebebi var,o da para.Şan şöhret desek o da paradan bağımsız bir olay değil aslında futbolcular özelinde.

Üst Alt