U19 Lig Elit A H:11 | Beşiktaş U19 0-0 Galatasaray U19 | MS | 9 Mayıs | BeşiktaşYoutube - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U19 Lig Elit A H:11 | Beşiktaş U19 0-0 Galatasaray U19 | MS | 9 Mayıs | BeşiktaşYoutube

bu sezon 3 4 maçını izlemeye çalıştım u19un
yusuf erdem gümüş
eren aydın
bartuğ dışında beğenmedim takımı

Futbolcular hızını alamasalar ya çaliliklara girer ya da kale arkasindaki duvara toslar.
Muhteşem güvenlik ortamı olan bir ortam.
Sahaya ormandan inen merdiven var lan :D

geçen de yazdım buraya galiba u17deyken iyiydi de u19da çok dağınık gözüküyor bilmiyorum bana öyle denk gelmiş olabilir.

Olabilir renktaş biraz oyundan da olabilir kötü oynuyoruz bence bu sezon. Işık, Metehan ikilisini çok beğeniyordum ben. Yedeklerde Anıl Batın Aydın var asıl yetenek o çocuk ama pek denenmedi bu sene. Hamza’yı da unutmamak lazım. Hamza’nın üzerine düşmeyip çocuğun gelişimini sağlayamazsak yazık olur.

Olabilir renktaş biraz oyundan da olabilir kötü oynuyoruz bence bu sezon. Işık, Metehan ikilisini çok beğeniyordum ben. Yedeklerde Anıl Batın Aydın var asıl yetenek o çocuk ama pek denenmedi bu sene. Hamza’yı da unutmamak lazım. Hamza’nın üzerine düşmeyip çocuğun gelişimini sağlayamazsak yazık olur.
ışık'ı ben de çok beğenirdim bence eminden de iyiydi ama hiç şans verilmeden yollandı.

Anılı bilmiyorum valla hiç izlemedim.

Üst Alt