U19 Lig Elit A H:16 | Galatasaray U19 2-2 Fenerbahçe U19 | MS | 30 Mayıs | GS TV - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U19 Lig Elit A H:16 | Galatasaray U19 2-2 Fenerbahçe U19 | MS | 30 Mayıs | GS TV

Sadece mucadele yönü olan bi macti.futbolcu yorumlanacak bi mac degil.beklerde ve stoperde sorun yasadik ama ortasaha cok baski yedi.sebebi biraz da bundan.ata normalde iyi bi stoper,uzun bi aradan sonra oynadı sanirim.hep yiğit vardi stoperde daha onceki maclarda.hamza akmanlık maçtı,yazik oldu.ereni topla bulusturamadik ama topla buluştuğunda muthis bi top sürüşü var,cok istekli.yilmiyo.

U 19un asil sagbeki yusuf erdem gümüş,solbeki de anil batin aydin olmali.bunlar oynadığında takim daha dengeli ve hucumda daha etkili olur. yusuf yeni iyilesmis.mahmut iyi ama murat senel sakat degilse o oynamaliydi.mahmut sagbek degil.

U19un ciddi bi stoper sorunu var. metehan yetersiz,ata iyi ama mac eksigi var gibi.ismail zehiri oraya cekmeye calistilar,denenebilir.ayagi da iyi

10 kişi olduğumuz dönemde daha iyiydik.
O bölümü izleyebildim.

Nasıl 2-2 bu maç, Fener balı mı yine?
Yok, yetenek olarak bariz bizimkilerden çok öndeler ama takım oyunu bilinci olmadığı için bireysel güzel goller harici halı saha takımı gibi kaldılar.Biz ise belli bir düzende oynadık ama dripling, pas gibi yetenek fakiri bir kadro var (iki üç oyuncu hariç). Hatta bazı oyuncular torpilli oynamıyor ise ben futboldan hiç anlamıyorum.Sonucta üzerinde durulup zaman harcanacak bir grup değil.Eren ve Bartuğ harici profesyonel olacak oyuncu yok gibi.Fener'de de kaleci Ertuğrul,10 numara Arda,7numara gözüme çarptı.Stoperler de bariz bizimkilerden iyiydi.

Evet bu takim yetenek olarak kisitli ama yine de bartug,yusuf erdem gumus ve eren aydin cok ozeller.hamza akmanda oyle.mustafa efe ve sarper yetenekli ama zamana ihtiyac var.anil batin aydında fizigi geliştirirse motor gibi bi solbek kazaniriz ama bugun oynamadi.goktan da yetenekli ama onun da fiziki gelisimi onemli.patlayici gucu kirmiziyi aldirdi mesela.oyun ici devamliligi onemli.baranin fizigi sorun,bozanın oyun ici devamliligi sorun.

E2pheTDXoAMOpIM

Üst Alt