U19 Lig Playoff Final | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | MS | 13 Temmuz | A Spor - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U19 Lig Playoff Final | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | MS | 13 Temmuz | A Spor

S
Halısahada daha iyi maçlar var.Altyapılar belli ki bazı zümre çocuklarını eyleme yeri olmuş.Gençler ve hava fazlası ile sıcak.bunu da nazara alıyorum ama ışık veren bi oyuncu görünmüyor.
sonuç falan önemli değil.Havada çok ciddi sıkıntı.
Koskoca Galatasarayın altyapısı bu olmamalı.Fatih terim ahbap çavuş ilişkisiyle yönetiyor klübü.
Ülke futbolunda çok ciddi torpiller dönüyor.Alt liglerde,amatörlerde ne topçular var.Kimse yüzüne bakmıyor.

Alt yapıya yabancı hoca getireceksin.Bizim hocalardan hiçbir halt olmaz.

galatasaray'dan kaleci çıkmaz'ı bi kez daha kanıtlayan bi karşılaşma olmuş fazlası değil. topu sektirmesi komedi, altıpasa sektirmesi trajikomedi. bizim gerekrise 3. kaleci bile yabancı ve transfer olmalı, bu trışkalardan ne kaleci çıkar ne de kaleci antrenörü.

ayrıca adama 20 haftada attığı 14 puan farkı tek maçta erittiren playoff sisteminize zokayım.

Sağ açıkta oynayan çocuk 0 yetenek 70 dk oynadı. Ne çalım var ne hız var. Kim seçti merak ediyorum gercekten.
Kaleciyi saymıyorum zaten binlerce çocuğu izledik onu bulduk yetiştirdik sonuç hayal kırıklığı

Rezillik. Kimse de daha hocaya bir şey söylemesin neden genç oynatmıyor diye. Önce kendilerini kanıtlayacaklar. Hafif güçlü bir rakip olduğu zaman sinmeyecekler saha da. İkinci bir ozan kabak için daha vaktimiz var. Ama sabredeceksiniz.

Daha final maçında eli ayağına dolaşan çocuklar, A takımda iyice söner. Kimin ne zaman oynayacağını sadece Fatih Terim bilir. Oyuncuların ailesinden,yeme içmesine kadar izleyen adam kendisi. O yüzden kendinizi kasmayın şu oynar kesin sağ bekte alalım falan oynatalım o işler öyle olmuyor. Bu da böyle ders olsun.

Tamamda arkadaş Galatasaray alt yapısında bu kadar yetersiz adamın olmasında kimin suçu var.Kim bunun sorumlusu.Oyuncular neye göre seçiliyor. kim seçiyor.Evet bu alt yapı sorunu genel türkiyenin bir sorunu.
Galatasaray alt yapısının daha iyi olması gerekmiyor mu..

Üst Alt