Üç forma içinden hangisini daha çok beğendiniz ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üç forma içinden hangisini daha çok beğendiniz ?

Cevap: Üç forma içinden hangisini daha çok beğendiniz ?

sarıyı nette gezen tasarımdakiler gibi v yakalı bekliyordum ancak biraz farklı çıktı o yüzden siyahı beğendim en çok.alırmıyım onu bilmiyorum büyük ihtimal antrenman t-shirt'ü alcam

Parçalıda kim Nike amblemini siyah düşünmüşse baya kulağını çınlattım..

sarı çok sade olmuş bence sarının sade olmasındansa siyah ın sade olması hatta antreman forması maç forması olarak değiştirilse süper olur.gelelim sarıya geçen sene arsenal ın forması gibi üstüne ince kırmızı şeritler atılsa sort ta kırmızı olsa süper olurdu

Gittim cevahir gs store'a... Elleyim bakim dedim formalara... Parçalının malzemesi güzel, siyahın malzemesini hiç sevmedim :D

Parçalı alınabilir duruyor. Sarı zaten yoktu...

271151_2144724340331_1312921912_2448361_3477_n.jpg

Parcali dicem ama arkasi parcali olmadigi icin

sari diyorum.

Bende sarı diyecem, uzun zamandır çıkmıyodu tek sarı renk belki o yüzden.

bu formaların korsanı çok kolay olur ben bile üretirim nevar sarı tşörte galatasaray amblemi koy tamam:D

3 Forma da fiyasko..

Parçalı bile kuralına uygun bir şekilde yapılmamış.

Sarı forma zaten rezalet. Sarı tişörtün üzerine Galatasaray ve nike amlemi eklemişler, ***** kısmına da reklamı koymuşlar o kadar.. Bize forma diye yurtturmaya çalışıyorlar.

Siyah formanın da hiç bir özelliği yok.

Bu formaları tasarlayanların işlerine son vermeliler. Bu ne kardeşim... Dalga mı geçiyorlar bizle. Hiç bir özgün yanları yok.

Galatasaray forması biraz asil olur.

Galatasaray markasına yakışmayacak formalar bunlar bence... Ne kadar kendimizi formaları beğendirmeye zorlasak da olmuyor, en azından ben beğenmeyi beceremedim :(

Adidas'ın 'cesaret' formasıyla devam edicem ben şahsen...

Üst Alt