Ucuz Maliyete Çok Potansiyelli Bir Yetenek: Edmilson Junior | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ucuz Maliyete Çok Potansiyelli Bir Yetenek: Edmilson Junior

Junior+Edmilson+Sint+Truiden+v+Club+Brugge+6Gv7BLbsYWFl.jpg

20 yaşında bu sene Belçika ligine yeni yükselen Truidenin topçusu.Sözleşmesi bu yıl sonunda bitiyor çok ucuz maliyete alınabilir.FFP saçmalıkları madem var bu tarz adamları deneyelim.Gerçekten çok ama çok yetenekli bir futbolcu.İddia ediyorum bir kaç yıl içerisinde büyük bir transfer yapacak.Bu mesajım burada dursun bir kaç yıl sonra geri dönüş yapacağım.

Truiden-Brugge maçını az çok bakan ne demek istediğim anlar.İnanılmaz bir maç çıkardı.Her anlamda hayran kaldım.Şöyle bir topçu maalesef takımımızda yok :(

YouTube
JUNIOR EDMILSON - YouTube

Son düzenleme:
Yav şu GSC olarak 10-15 kişi scot ekibi kursak her sene böyle 5-6 tane genç süper star adayı buluruz. GS ne hale gelirdi şimdiye... Hoş buluyoruz da daha fazlasını ama bizim boktan scot ekibimiz twitter'da yarı çıplak karı kız'ları retweet etmekten bu tür işlerle ilgilenmiyor...

Canlı canlı tanık olunca etkisi daha fazla oluyor.Muhtemelen şimdi kapmazsak sene sonu en kötü belçika devleri kapar

Duran top,çalım ne ararsan var ya

Valla kaçmaz bu adam

Şu yukarıdaki videolarda benim demek istediğim anlaşılmıyor.Truiden-Brugge maçına bakmanız lazım belki atıldı ama harbiden hayran kaldım adama

Bizim çapsızları izledikten sonra belki gözüme çok daha iyi gözükmüştür,orasını bilemem :) Topu her ayağına aldığında ben futbolcuyum diye bağırıyordu resmen.

Çok iyi yerlere gelecek bu kesin

Üst Alt