UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç | Galatasaray 2-0 Tobol | 23 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç | Galatasaray 2-0 Tobol | 23 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç | Galatasaray -Tobol | 23 Temmuz | 21:00

Aslına bakarsak fark olacakmış gibi gözüküyor. Tobol bence çok çok zayıf bir takım, fizik güçleri yok, pas kabiliyetine sahip futbolcuları yok, çok sert oynuyorlar ve şişirme toplarla pozisyona giriyorlar o da şans işi 15 dakika üzerlerine gitsek açılırlar bi dahada kapanamazlar.. ;)

tobol futbolcuları Taraftarı görünce pas yapabilecek mi heyecandan merak ediyorum :)

burdan kazak taraftarlara seslenmek istiyorum maçı izleyin ve nasıl destek olunur görün. sürekli aynı şeyi söyleyerek dün açıkcası bana işkence yaşattılar.

düşünüyorum da bizim 3.lig takımlarımızın taraftarlarının bile değişik tezahüratı var. neden kazaklar böyle anlamadım...

tobol futbolcuları Taraftarı görünce pas yapabilecek mi heyecandan merak ediyorum :)

burdan kazak taraftarlara seslenmek istiyorum maçı izleyin ve nasıl destek olunur görün. sürekli aynı şeyi söyleyerek dün açıkcası bana işkence yaşattılar.

düşünüyorum da bizim 3.lig takımlarımızın taraftarlarının bile değişik tezahüratı var. neden kazaklar böyle anlamadım...

Hahah kesinlikle pas yaparlar sene boyunca o manyak o sadist taraftarlarla oynayan takım kesinlikle çekinmez rakip takım taraftarlarından,hayatımda gördüğüm en ateşli taraftarlardı Kazak taraftarlar,bana ekran karşısından cehennem işkencesi yaşattılar...

Ben 5 Taane attigimiz Sion macinda bile gerilerek baktim maca...ne zaman söyle rahatca bir Avrupa maci seyredecegiz bilmiyorum...

As takımla çıkarsak dalga geçeriz diyorum ben.Tobol'lu oyuncuların eli ayağına dolaşması için taraftarımız yeter zaten.

As takımla çıkarsak dalga geçeriz diyorum ben.Tobol'lu oyuncuların eli ayağına dolaşması için taraftarımız yeter zaten.

Dalga gecmek ne anlama gelirki...Tobola karsi sen berbere kalirsan üstelik pozisyonsuz dalga gecilmissindir....su turu gecelimde kurtulalim...

Dalga gecmek ne anlama gelirki...Tobola karsi sen berbere kalirsan üstelik pozisyonsuz dalga gecilmissindir....su turu gecelimde kurtulalim...

Tobol'a karşı daha 2-3 hazırlık maçı yapmış olarak hemde yedeklerinin yedekleriyle çıkarsan,berabere kalman çok normal.

Dalga geçme'de demek istediğim çok rahat kazanırız anlamındaydı zaten.

Macera aramaya gerek yok bu macta tam kadro cikalim lütfen...

Tobol'a karşı daha 2-3 hazırlık maçı yapmış olarak hemde yedeklerinin yedekleriyle çıkarsan,berabere kalman çok normal.

Dalga geçme'de demek istediğim çok rahat kazanırız anlamındaydı zaten.

Yedeklerin yedekleriylemi ciktik maca.Servet,Sabri,Baris,Ayhan,Gokhan ZanMustafa bunlar yedekelrin yedegi degildir bence:)Daha hazir degiliz bu konuda haklisn ama o kadar kotu bir kadroyla cikmamistik ki ciksak bile en azindan bir kac atak yapmaliydik ama onu bile yapamamistik.Ali Sami Yende 4-0 kazanarak geceriz turu.

Valla geçen yıl Metalist, ondan önceki yıl Helsinborg, 3 sene önce Trömsö bize bir çaktı, feleğimizi şaşırdık.

Futbolda David, Golyat 'ı her zaman yenebiliyor. 1999-2000 sezonu 2. yarısında Fenerbahçe 'ye Ali SamiYen de yenildik var mı ötesi. Adamların korneri yoktu, %70 ten fazla topa sahiptik, ceza sahamıza bile giremediler (Lafın gelişi denmemiştir, doğrudur)

Bu yüzden peşin hükümlü olmayalım. Sonra beklentiler artınca homurdanma sesleri de haliyle yüksek oluyor.

Samiyen'de rekor kalabaalik bekliyorum:) malum Rijkaard ve ekibine merhaba maci olacak...Atmosfer super olacak bende orda olmak isterdim:(Ama sonuna kadar onlarlayim sahaya kim cikarsa ciksin ciddiye aldigimiz taktirde rahat yeneriz...

Bu arada birisi bu mac parali olmayacak demisti kesin mi acaba ?

as takımı bekliyorum bu maç ama olmayacak biliyorum =))

sabri'nin yerine uğur, erhan'ın yerine baros, yaser'in yerine de arda oynasın en az 5 atarız.

Üst Alt