UEFA Avrupa Ligi | Fenerbahçe 1-2 FC Twente | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi | Fenerbahçe 1-2 FC Twente | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: UEFA Avrupa Ligi | Fenerbahçe 1-2 FC Twente | 17 Eylül | Maç Sonucu

Ezikler..ŞErefsizler Sherifflede puan kaybedecek :D

Kimse senin yuzunden ceza almadan ya dogru durust yaz ne yazacaksan ya da yazmayi ver,fenerin baska isi gucu,amaci,gayesi yok,

fenerlilerin de.koca Sezon 1 tek maci bekliyorsunuz,her turlu rezilliginizi buna bagliyorsunuz,kim koyarsa koysun 'olsun hele 10.hafta gelsin de..'

muhabbetleriniz hic bitmiyor,hedefiniz lig sampiyonlugu bile degil,tek hedefiniz G.Saray maci,bu aptal slogandan vazgecmediginiz surece de gelen giden gecirir..

Bu eziğe en güzel cevabı platini abimiz vermiş zaten ağzını yorma :)

Büyük takımlar kazandıkları kupalarla, küçük takımlar ise büyük takımları yenmeleriyle övünür.

M.Platini

Daum baba sağ olsun, fener puanlardan olsun.Böyle devam Daum, Semih'i Topuz'u harca Kazım'ın Güiza'nın ayağının altını öp.Ne fenere ne de sana acıyorum bu iki adama acıyorum, milli takıma acıyorum.Mahvedeceksin ikisini de.

Sevin tabiki hakkındır. Ona bırsey demıyorum.

Arkadas ''Bazen kendimden suphelenıyorum beni Galatasarayın başarısı mı Fenerin yenilmesimi daha çok mutlu edıyor '' demiş.

Ona yardımcı olmak istedim. Hepimiz aynıyız. Gidelim antuya veya forzakarakartala bakalım hiçbir fark göremeyiz. Aynı okullarda egitim alıyoruz, aynı havayı soluyoruz.

Sen nasıl kendi forumunda degil de bu forumdaysan,Sen galatasaray kaybettiginde nasıl içten içe seviniyorsan O arkadasta Fenerin kaybetmesine gs kazanmıs gibi sevinir..Fener olmasa Gs domine eder her yeri zevki kalmaz.Galatasaray olmasa fb domine eder zevk almazsınız..Önemli olan sevinclerde asagılama olmaması..Antu da gs, galatasaray yada cimbom diye bir kavram yok..Cincon, 6s kedi gibi asagılık komplesksi sergileyen insanlar bu sitede fenere kus diyen insanlardan o kadar fazla kii..Bu onlarla aynı egitimi almadıgımızı gösteriyor...

Kayserispor ayarındaki bir takım Twente ancak harbiden iyi motive olmuşlar.

8841180.jpg

:2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1:

Okçu totem yapıyor heralde, mızrakçı olmuş.. Golcülük dışında her türlü meziyet var, maşallah..

Teksas/Tommiks'deki tren haydutlarını çizerken Güiza'yı resmetmişler yok böyle bi olay yau
rolln.gif

Su adama (Guiza) bakiyorum da, nerden, nasil bulup getirmisler anlamiyorum, yemin ederim anlamiyorum. Üstelik 15 miydi yoksa 17 miydi milyon euroya ))))))))))))))))))

Arti adama yillik bi 3 milyon veriyorlardir herhalde, yani bu adam icin Fenerin en az 25 milyon euro gitti diyebiliriz, var mi boyle birsey yahu ? )))))))))

Inanilir gibi degil gercekten.

Bu paralar bizde olucakti, transfer sezonun anasini aglatirdik anasini.

Parasiz bile 2 senedir aglatiyoruz zaten.

Fenerbahçe - Twente UEFA Avr. Ligi H Grubu 17.09.2009 - Antu.com Forumları ver.19.07

Arkadaşlar sayfanın en altındaki yoruma dikkat

Carlos,Alex,Guiza cidden cok kotuler,carlos yok gibi,kafasina gore takiliyor,alex atsa ya da atdirsa ses cikarmiyorlar

ama asist yaptigi,gol attigi maclarda bile kotu,guiza da bayramlik zaten.aman aman.

umarim hic birini satmazlar ve yerlerine kimseyi almazlar,boyle devam etsinler,hepsi jubilesini fenerde yapsin.

yeni bir rezalete kadar bu topik bizim eğlence topikimiz olsun bence :D

onlar bizim tromso maçını yıllardır en üstde tutup dalga geçiyor 12000 falan cevap var neredeyse..

yeni bir rezalete kadar bu topik bizim eğlence topikimiz olsun bence :D

onlar bizim tromso maçını yıllardır en üstde tutup dalga geçiyor 12000 falan cevap var neredeyse..

Yalvaririm birakalim bu antu orneklerini,onlar oyle yapti,boyle yapti,onlar 10.hafta dedi,yensek de kurtulsak,gaza geldigimizi dusunuyorum bazen,

Adamlar bi ara ciddi ciddi hayvani bir sekilde 'beddua topigi' acip ardanin kici,sabrinin basi kopsun diye sacmaligin doruguna ulasmislardi,

besiktaslilar kufur topigi acmislardi..Herkes kendine yakistigi gibi davransin,ASY Forumuna bakiyorum da hic bir yorumu kacirmamaya calisiyorum,

guzel olani ornek alsak..? tromso macini konusmak onlarin dingilligi,biz kendimize bakalim..

Üst Alt