UEFA Avrupa Ligi'nde Play-off Kuraları Çekildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi'nde Play-off Kuraları Çekildi

Sizce rakibimiz kim olacak

• Kullanılan toplam oy
    198
  • Anket kapatılmış .
Sol bek, orta saha bu eksikleri kapatırsak açıkçası çekinecek bir şey yok ama kapatmazsak son 16'dan 1 adım ileri gidemeyiz muhtemelen son 16'da eleniriz.

Sol bek ve orta sahasız Bayern, Manchester, Kopenhag grubundan çıkıyorduk. Bunlar olsa muhtemelen çıkmıştık.

Leverkusen ve Liverpool ile yari finalden önce karşılaşmasak iyi olur. Yarı finale kaldığında artık farklı bir boyut açılıyor. O zaman kim gelirse gelsin deriz.

Sol bek, orta saha bu eksikleri kapatırsak açıkçası çekinecek bir şey yok ama kapatmazsak son 16'dan 1 adım ileri gidemeyiz muhtemelen son 16'da eleniriz.

Sol bek ve orta sahasız Bayern, Manchester, Kopenhag grubundan çıkıyorduk. Bunlar olsa muhtemelen çıkmıştık.
Orta sahadaki 8 ve 10 numara eksikliğini önümüzdeki yaz transfer döneminde dahi kapatabileceğimiz mechul

Sporting-Milan
Roma-Benfica
Marsilya-Feyenoord
Rennes-Şahtar
Freiburg-Braga
Sparta prag-Lens
Karabağ-Young boys
Toulouse-Galatasaray

Böyle bir kura istiyorum.

2021/22 sezonu Son 16 turu bu senekinden çok daha kolaymış.

Barcelona-Galatasaray
Rangers-Kızılyıldız
Braga-Monaco
Porto-Lyon
Atalanta-Leverkusen
Sevilla-West Ham
Leipzig-Spartak Moskova
Frankfurt-Betis

bu arada kura şansı kadar bizim üst seviye oyuncularımızın da bu konuyu ne kadar kafaya taktığı önemli.

bayern - manu motivasyonunu korurlarsa, her şey olabilir.

sanchez-torriera-zaha-icardi-ziyech bildiğin cl favorisi olabilecek seviyede bir takımda rahat rahat oynayabilecek seviyede oyuncular.

Bu turdan sonra Liverpool ve Leverkusen hariç hepsi gelebilir.

Leverkusen > Liverpool > Brighton > Atalanta > Villareal > West Ham > Rangers > Slavia Prag

GBV2pXLX0AAKEPu
Benfica ve bragadan dolayi sporting ihtimali yuksek bence

Üst Alt