UEFA Başmüfettişi Türkiye'de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Başmüfettişi Türkiye'de!

Cevap: Son Dakika l UEFA Başmüfettişi İstanbula Geldi

Lütfi Aribogan karsilamis diye haberler var, biyikli niye gelmemis?

Cevap: Son Dakika l UEFA Başmüfettişi İstanbula Geldi

Umarım gelecek için önemli yaptırımlar uygular. Bu durumda fenerbahçe falan umrumda değil. Galatasaray'ın avrupaya gitmesinin önü kesilmesin yeter.

Cevap: UEFA Başmüfettişi İstanbul'a Geldi

çok değişik komplo teorileri söylenebilinir şu durumda bu tff den bunu bile beklemem ama bu fenerli basını susturmak için bakın cezayı uefa kesti yapacak birşey yok demek için böyle bir strateji uyguluyor olabilirler.

UEFA'nın verdiği ultimatonlar da ne kadar ciddi olduğuna şimdi kanaat getireceğiz. Dedikleri gibi %1 ihtimali yakalayabilecekler mi? Oldu ki yakaladı ve Fenerbahçe'yi veya diğer suçlu gördüğü takımları Avrupa Kupalarından men etti. Biraz teori uydurayım kendimce;

Fenerbahçe, Avrupa Kupalarından men edildi, bazı futboldan anlamayan ve benim gözümde sadece "fanatist" olarak isim taktığım yaygaracılar, sanki şuçlu Galatasaray'mış gibi insanın sinirlerini bozan atıflarda bulunacaklar.

Olası ihtimaller doğrultusunda, Trabzonspor ve Beşiktaş'ın da adı geçtiğinden bu takımlarıda düşürdükleri vakit onlardan ve taraftarlarından aynı tepkiyi almamız muhtemel.

Anadolu kulüpleri ki zaten "Galatasaray'ı Kulüpler Birliğinden çıkartalım." sözleriyle fikriyatlarının ne olduğu ortada.

Kısacası, Galatasaray'ımız hiç suçu olmadığı bir ortamda, tek suçlu ilan edilecek hissiyatına kapılmaktayım. Bunun dezavantajını illaki yaşayacağız. Fakat adımızı Tarihe altın harflerle yazdırdığımız, Galatasaray'ımız. Tarihin Kara Kaplı sayfasında ismi olmayacağı için, gururlu ve huzurluyum.

Atıfları sakince dinleyebilirim, Çünkü ben GALATASARAY'lıyım...

UEFA'nın verdiği ultimatonlar da ne kadar ciddi olduğuna şimdi kanaat getireceğiz. Dedikleri gibi %1 ihtimali yakalayabilecekler mi? Oldu ki yakaladı ve Fenerbahçe'yi veya diğer suçlu gördüğü takımları Avrupa Kupalarından men etti. Biraz teori uydurayım kendimce;

Fenerbahçe, Avrupa Kupalarından men edildi, bazı futboldan anlamayan ve benim gözümde sadece "fanatist" olarak isim taktığım yaygaracılar, sanki şuçlu Galatasaray'mış gibi insanın sinirlerini bozan atıflarda bulunacaklar.

Olası ihtimaller doğrultusunda, Trabzonspor ve Beşiktaş'ın da adı geçtiğinden bu takımlarıda düşürdükleri vakit onlardan ve taraftarlarından aynı tepkiyi almamız muhtemel.

Anadolu kulüpleri ki zaten "Galatasaray'ı Kulüpler Birliğinden çıkartalım." sözleriyle fikriyatlarının ne olduğu ortada.

Kısacası, Galatasaray'ımız hiç suçu olmadığı bir ortamda, tek suçlu ilan edilecek hissiyatına kapılmaktayım. Bunun dezavantajını illaki yaşayacağız. Fakat adımızı Tarihe altın harflerle yazdırdığımız, Galatasaray'ımız. Tarihin Kara Kaplı sayfasında ismi olmayacağı için, gururlu ve huzurluyum.

Bizi kulüpler birliğinden keyiflerine göre çıkaramazlar vakıflar yönetmeliklerine göre. Ama biz kendimiz çıkalım zaten onlar kaybeder. Zaten düşme olursa diğer büyük kulüpler de olmayacak kulüpler birliğinde.

Bir b.k olmaz. Anadolu takim yoneticileri pislik olabilir ama, taraftarlari onlari onaylamiyor. Mesela Genclerbirligi taraftari en son kinamisti kendi baskanlarini.

Bu arada Cornu bas mufettis mi, bas hukuk danismani mi?

Şampiyonlar ligi UEFA'nın gözbebeği, o yüzden gerekeni yapıcaklarını düşünüyorum. Gerisini de baskı yoluyla feNerasyona uygulatabilirler.

Aksi takdirde Avrupa'dan men edilirsiniz uyarısı gelecektir. Başka ülkelerde hep böyle oldu, bizim de bir ayrıcalığımız yok UEFA nezdinde.

Kesin zaten avrupali kulüblerde sikayete bulunmusdur, benzer durumlarda uefa herkeze cezalari basti, ama simdiye kadar bizim ülkede MAA tarafinda sadece hersey örtbaz edilmeye calisildi.

Üst Alt