UEFA Cezamızı Açıkladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Cezamızı Açıkladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana kalirsa guzel olmus. Bilmem ne kadar zarar ettik bu sene ama -20m euro demek 110m tl ediyor bu kadar zarar da etmeyelim bi zahmet.

UEFA , Galatasaray ile ilgili kararını açıkladı. UEFA, Galatasaray ile 4 sezonluk bir anlaşma sağladığını açıklarken Galatasaray bu sezon Avrupa'ya maksimum 21 oyuncu bildirebilecek.

Ayrıca UEFA, Galatasaray'a 15 milyon euro para cezası verdi. 6 milyon euro peşin, geriye kalan 9 milyon euro ise şartlı ödenecek.

-Beinsports-

20 milyon olayi gercekten mümkün degil mi bizim icin

bjkye de ayni cezayi vermislerdi

• Beşiktaş agrees to report a maximum break-even deficit of €20m for the financial year ending in 2016 and €10m for the financial year ending in 2017.

Bugün de bunu acikladi uefa

FC Astana, Beşiktaş JK and FC Porto have complied with the targets set for season 2017/18 and will remain in the settlement regime. The settlement regime will continue to apply for season 2018/19 for both FC Astana and Beşiktaş JK; and up to and including season 2020/21 for FC Porto; as originally foreseen.

yani uygulayabilmisler

Keşke sattığın kadar al ve maaş sınırı da gelseydi. Her sene transferde zarar yazan yapının disipline girmesi şart.

- Anlaşmanın ilk 3 yılı boyunca satıldığı kadar oyuncu alınacak, şart sağlanırsa 2021-22 sezonunda bu kriter kalkacak - Oyunculara sağlanan faydalara dair kısıtlama sürecek

Sattığın kadar al varmıs

Cl gelirinden kesilecek direkt. Öyle bir ibare göremedim dediğin gibi?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok doğru diyorsun bana başka bir şey gösterdiler. 6 m tamamı ödenecek ama herhangi bir tarih belirtilmemiş onun için bir taksitlendirme olmuş olabilir mi diye düşünüyorum sadece kulüple uefa arasında. Sonuçta bizde bir resmi açıklama yapacağızdır.

Yok doğru diyorsun bana başka bir şey gösterdiler. 6 m tamamı ödenecek ama herhangi bir tarih belirtilmemiş onun için bir taksitlendirme olmuş olabilir mi diye düşünüyorum sadece kulüple uefa arasında. Sonuçta bizde bir resmi açıklama yapacağızdır.

CL gelirinden alınacak o bize para gelmeden direkt.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt