UEFA EURO 2016 McDonald's Fantasy '16 | ŞAMPİYON TALHA KÜLLÜ! - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA EURO 2016 McDonald's Fantasy '16 | ŞAMPİYON TALHA KÜLLÜ!

Griezman'ı kaptan yapmıştım 10 puan almıştı. Sonra Kane'e fazla güvenip O'nu yaptık ama 2 puan getirdi sadece. Yazık oldu 5 puanıma. Bunun dışında 2. maççlarım daha iyi. tam emin olmamakla birlikte 80 ya da 86 puanım var.

62c7f0c04d7809bf21fa7d5d9b4a1bfc.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dün Hummels ve Neuer'den 6'şar puan geldi. Güzel ama Jonny Evans ve Steven Davis'i dün denemeliydim en azından. 5 ve 3 puan gelecekmiş ama yedeklerdi. Olmadı çekerdik kenara tekrardan.

Nolito'nun oynayacagindan %100 emin olsam kaptan yapacaktim. Emin olmadigimdan Iniesta'yi kaptan yapmistim, sansa bak :D

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Modric bu maçta hiç puan kazandırmamıştı şimdi birde bu olay var, 3.maçlar öncesinde kadrodan çıkartmak lazım.

Hırvatistan takım doktoru Boris Nemec konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bileğinde zorlanma meydana geldi. Gelecek maça kadar iyileşmesi zor görünüyor. İspanya maçında oynayamayacak" açıklamasını yaptı

Modric bu maçta hiç puan kazandırmamıştı şimdi birde bu olay var, 3.maçlar öncesinde kadrodan çıkartmak lazım.

Hırvatistan takım doktoru Boris Nemec konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bileğinde zorlanma meydana geldi. Gelecek maça kadar iyileşmesi zor görünüyor. İspanya maçında oynayamayacak" açıklamasını yaptı

Allah razı olsun. Kaptanımdı. :)

Üst Alt