UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti

Cevap: UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti

cok basit mantık var....uefa şike ihitimali cok diye almadık alın size iddianame diyor:D

Cevap: UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti

valla bana UEFA geri adim atti, tirsmaya basladi gibi geldi.. umarim yaniliyorumdur..

Geri adım nasıl olsun ki ? Adamlar bizim savunma yapmamıza bile lüzum yok kendi savcıları herşeyi anlatmış diyorlar ? Bu geri adım değil ileri hep ileri demek bence.

Bekleniyordu bu zaten raporun yerine iddianame eklenicekti savunmaya adam savunmasını güçlendiriyor geri adım falan değil gayet ileri adım

fincanı taşştaan oyarlar anam oyaarlar , fenerede böyle .......

Uefa diyelim ki korktu niye geri adım atsın.

Adamları Şampiyonlar Liginden kovdular.

İşler kötü dahi gitse daha fazla cabalarlar durumu duzeltmek için.

Diyelim ki Uefa kaybedecegini anladı.Niye geri cekilsin.geri cekilse de kaybedicek cekilmese de.

Emin Özkurt´un CAS´a karsi koydugu "En büyük Fener, sökül 40 milion avro´yu" tavrini en iyi sekilde bu video yansitiyor. Sonuda öyle olacak:lol:

[video=youtube;ybvoEUVnmJs]https://www.youtube.com/watch?v=ybvoEUVnmJs[/video]

Üst Alt