UEFA rest çekti! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA rest çekti!

Cevap: UEFA rest çekti!

Duygusal olarak bakarsak olaya bende düşmesini istemem.Bir Galatasaray-Fener derbisini nasıl heyecanla beklediğnizi hatırlayın.Gel gelelim işler duygusallıktan çok uzak bu kadar tutuklama geldi kesin bi delil olmadan operasyonu bu kadar genişletmeleri imkansız.TFF insiyatif kullanarak UEFA ve FIFA'yı tatmin edicek kararlar vermek zorunda.

Duygusal olarak bakarsak olaya bende düşmesini istemem.Bir Galatasaray-Fener derbisini nasıl heyecanla beklediğnizi hatırlayın.Gel gelelim işler duygusallıktan çok uzak bu kadar tutuklama geldi kesin bi delil olmadan operasyonu bu kadar genişletmeleri imkansız.TFF insiyatif kullanarak UEFA ve FIFA'yı tatmin edicek kararlar vermek zorunda.
o derbilerde hakemlerin şerefsizliğinide hatırlıyorum banane derbiden onları takan kim ?bizi yenmek en büyük avuntusu olan rezil bi takım .küçükler işte.kümeye kümeye fenerbahçe kümeye !

Bir pazar sabahi uyanıcaz ve gündemde ne var ne yok diye baktığımızda tıpkı geçen haftaki gibi birden bire herşeyin toz duman olduğunu UEFA nın gerekeni yaptığını göreceğiz.

Bu pisliğin cezasını ya Fenerbahçe çekecek yada hem Fenerbahçe hem Türk futbolu beraber çekecek.

Şuanki gidişat 2. şıkkı gösteriyor UEFA hem Fenerbahçe yi düşürtücek hem Milli takım ve Klüp takımlarını men edicek ee buda rezilliği 1000 kat daha arttıracak.

Sonrada Fenerbahçe'ye Ülkemizi Dünyaya başarılı bir şekilde tanıttığı için teşekkür edeceğiz.
Milli takımların men i gündeme gelirse,isterse rambo okan tff başkanı olsun,o bile kurtaramaz feneri.

Vallaha ne yalan søyleyim, ben cok isterim dusmelerini.

Cunku fb Sike yapip bir yerden kurtulursa, hic kimsenin isine gelmez turk futbolu kaos'a dogru ilerler.

Seneye fb yapti diye baskalari da yapacak, o zaman TFF ne yapacak? dusureceklermi? Sence?

çok daha kötü şeyler olacak .önünü kesemiycez. bizimkiler şimdi GALATASARAY ımız için uğraşıyo ama ünal aysalın eli kolu belçikadan başlıyo dünyanın o bi ucuna uzanıyo. sessizlerden korkun !ve adnan öztürk asla tepkisiz kalacak biri değil !

Müstehak bizim takımlar.Almasınlar hiçbirini.

Klüpler hala fenerbahçeyi korumak için bir yerlerini yırtıyorsa,gitmemeyi göz alıp sonra ağlamasınlar.

Nefret ettirdiler Türk futbolundanda,marka değerindende,fenerbahçesindende,haysiyetsizler.

çok daha kötü şeyler olacak .önünü kesemiycez. bizimkiler şimdi GALATASARAY ımız için uğraşıyo ama ünal aysalın eli kolu belçikadan başlıyo dünyanın o bi ucuna uzanıyo. sessizlerden korkun !ve adnan öztürk asla tepkisiz kalacak biri değil !

Insallah, ben zaten Adnan Øzturk'e guveniyorum, insallah beni yaniltmaz.

Bu arada Baskanimiza laf atmiyorum, øyle sanmayin.

Niye istemeyecekmişiz. geçen gün bjk nin eski oyuncusu gelmişti nartallo. Adama sordular River küme düştü ne hissediyorsunuz diye. Adam ben Boca lıyım çok seviniyorum bu duruma dedi. Dünyanın en büyük derbisi gözüyle bakılıyor bu derbiye adamlar hallerinden mutlular. ben niye üzüleyim fener ligten düşmüş diye. Adam olsalardı hakka hukuka ellerini uzatmasalardı. Ebedi kardeşlik falan olmaz böyle durumlarda. Birisinin evine girip hırsızlık yaptığını düşün. Ne diyeceksin biz onunla oyunlar oynardık falan mı diyeceksin. Nerde olursa olsun birisinin hakkını yemek en büyük suçtur. Bunun ne anayasalarda hukuk kitaplarında nede vicdanlarda yeri vardır. Burada senin benim hakkımıda yediler. Haram zıkkım olsun onlara...

Zannetmıyorum o kadar gözlerinin dönceğini mali fb kume düşürmek zorunda kalıcak.Bizde rahat ir oh çekizcez ama türk futbolu artık kirlenmiş oldugu bellidir.

Hadi bakalım inşallah.Bir tek Uefa'ya güveniyoruz zaten.Bakalım aydınlar neyi savunacak,ne yapacak.

Kisilerle kurumlari ayirmaya calisan Mali, Uefa'dan cezayi verdikten sonra gorsun bakalim fenerin yaptigi nasil tum ulkeye mal oluyor:sopa:

peki uefa ne zaman devreye girecek bilgisi olan var mı?

bugünkü toplantı kaçtaymış mesela?

Haberin doğru olduğu ne malum?

Ben trtde fener maçı görmeden hiç kimseye, hiç bişeye inanmam.

Üst Alt