UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Maç Sonu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Maç Sonu

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-0 Manchester United |15 Eylül| İl

tabata degadonun yarısı etmezmiş..bizim lincoln bile en azından avrupada oynuyordu yahu:)

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-0 Manchester United |15 Eylül| İl

Tabata sahanın en kötüsü.Nani de öyle.Berbatov girse rahat gol bulurlar

Holosko , Nobre ve Tabata, bunlar avrupa icin cok yetersiz oyuncular.

Valencia deli İboyla dalga geçiyor:D

Carrick gibi bir adam nasıl Manchestarda oynuyor anlamıyorum

Birde o kadar para saydılar. Hiç begenmiyorum o herifi

Rooney'de sanki boyun bolgesinde bu kadar kil yoktu gectigimiz seneler, yoksa benmi dikkat etmemisim?

Besiktas fena oynamadi ilk yari. Galip gelmemeleri icin hicbir neden yok. Insallah yenerler.

manchesteri yenen takima 3 atmis olsak ne guzel olur:)

Haydi BJK !! En azından şu pislik ingilizlre yenilmeyin.

Biraz inanarak oynasalar.

Tello sakat değilse Tabata yerine girse çok şey değişir.

veya Yusuf.. ileri ye de SErdar yorulunca Nihat girerse BJK puanı alır.

Eğer şu MANU GS nin karşısında olsa ilk 3-0 içeri girerdi :))

sonra zırlaya zırlaya giderlerdi. Şu takımımız ŞL de olmalıymış..

Arda ve Keita MANU yu maymun ederdi.

Rooney'de sanki boyun bolgesinde bu kadar kil yoktu gectigimiz seneler, yoksa benmi dikkat etmemisim?

Bugun erkekten kari yapabiliyorlar, karidan da erkek.

Rooney efendi döksün paralari o boynundaki killari kafasina koyarlar. Koymazlarsa ben bu isten bir b.. anlamiyorum.

Üst Alt