UEFA, Savcı Mehmet Berk ile görüşecek - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, Savcı Mehmet Berk ile görüşecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: UEFA, Savcı Mehmet Berk ile görüşecek

the_terminator-11353.jpg

UEFA Disiplin Başmüfettişi Pierre Corno

TV'de de söylediler. Hem Berk heme biyikli amigo ile görüsecekmis. Biyikli amigo kesin yalanlari basar buna.

Corno'dan da birsey cikmazsa o zaman artik hic birsey cikmaz.

Çok şükür sonunda geldi valla sevindim maliye delilleri önlü arkalı gösterecekler ;)

..bu işin en önemli noktası bence,uefa fb yi cl ye almazsa bilinki fb bir daha gtü doğrultamaz

Bence biyikli cornoya yalan söylecek, uefa da sadece bilgi almak icin geldik gibisinden birseyler diyecek. Sanmiyorum Corno'dan birsey cikacagini. Sadece bilgi almak icin geldi, Yunanistanda Platinin kendisi giderken, bize gelmiyor bile. Bu iste bir is var.

Bence biyikli cornoya yalan söylecek, uefa da sadece bilgi almak icin geldik gibisinden birseyler diyecek. Sanmiyorum Corno'dan birsey cikacagini. Sadece bilgi almak icin geldi, Yunanistanda Platinin kendisi giderken, bize gelmiyor bile. Bu iste bir is var.

Bıyıklının lafına kanacak kadar salak mı başmüfettiş. Savcı ile görüşmesi asıl önemli olan.

Zaten bıyıklının lafıyla hareket etseydi gelme zahmetinde bulunmazlardı bana göre.

Şimdi diyeceklerki ezikler bu adamı ispiyoncular getirtti.Sanki dünyada internet,tv vs yok biz haber verdik.Bu eziklerin edepsizliğide ayrı bir dert

Mehmet Berk Aziz Yıldırım'ın kendisi için yaptığı suçlamaları da unutmamıştır daha.

Angutlar ötedursun..

ispiyona ne gerek var? iki aydir zaten tüm avrupanin gözü türkiyede, belcikali takimlar akbabalari gibi cikacak kararlari bekliyorlar bizde gidip onlarin lig modellini kopyaliyoruz. Juventus desen öyle, adamlar acik acik söylemediler ama hem luganoyu hemde andre dos santosu beles kapmak icin bekliyorlar.

beyler Pierre babaya savcı Mehmet Berk'in resmini mail atalım bu Nihat Özdemir Mehmet Berk diye adamı MAA'ya götürür. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt