UEFA'dan Fenerbahçe Açıklaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Fenerbahçe Açıklaması

Cevap: UEFA'dan Fenerbahçe Açıklaması

disiplin kurulunda levent bıçakcı var ama o oy kullanamıyor kendi ülkesi olduğu için popescu var o romanya yı temsil ediyor mehmet helvacı müfettiş sanırsam cornu gibi disiplin kurulu başkanıda rum kesiminden biri yani affetmezler

arkadaslar bu saatten sonra fener disiplin kurulunada gitse ceza alınacagini zannetmiyorum olay diplomatik olarak başbakan ve şenez erzik tarafında halledildi gerçekten bana görede bu iş bitti artık bunları haber yapmaya bile gerek yok türlü oyunlarla her işi hallettiler alavere dalavere yollarla olay bitti hala yok o verecek bu verecek bir sene oldu hala neyi tartışıyoruz

adamlar daha son tahkim kurulu raporunu okumamislar, oyle yaziyor..hani su 3 seneden 3 maca indirme gibi yazan sacmaliklari. mahkemede o kadar kisinin sikeden sucu isteniyor, bunlardan muhakkak birisi ceza alicak..... yani, fenerin ceza almamasi imkansiz.

yani sike cezasiz mi kalacak? hic sanmiyorum.neden sorarsiniz? ceza yiyen takimlar ve ülkeleri ne diyecek? rte nin avrupada siyasi gücü var diyenlere de,nerde o güc? uefa gerekeni yapmasa bile fifa gerekeni yapar.bekliyorlar zaten kiciklar uefa ve Platiniye.

UEFA 2 gün aradan sonra bu açıklamayı yapma gereği duyduysa, medyada çıkan "Fenerbahçe'ye ceza yok" haberlerinden birileri rahatsız olmuş ve işin aslını UEFA'ya sormuş olmalı. Bu ceza alan takımlar olabilir, ülkemiz içinden birileri olabilir.

fb nin amacı belli sonuna kadar zaman kazanmak ek delil ek savunma isteyecek mahkeme de yetkisizlik verip aklanacak ve uefa nın karşısına öyle çıkacak devlette bunu destekliyor konuyu en son ihm taşıma amacında o sırada da cl girmeye uğraşacak ondan transefere bu kadar ağırlık veriyorlar içeriyi hallettiler küme düşme olmayacak bu atik kurulu nasıl 2 yöneticiye ceza verdi valla hayret kendi ayağına kurşun sıktılar işte bu başlarını çok ağrıtacak

Uefa ceza verecektir,ceza vermeyeceği belli olsaydı Demirören tvlerden inmezdi başardım diye..En az 2 sene daha men bekliyorum

arkadaslar bu saatten sonra fener disiplin kurulunada gitse ceza alınacagini zannetmiyorum olay diplomatik olarak başbakan ve şenez erzik tarafında halledildi gerçekten bana görede bu iş bitti artık bunları haber yapmaya bile gerek yok türlü oyunlarla her işi hallettiler alavere dalavere yollarla olay bitti hala yok o verecek bu verecek bir sene oldu hala neyi tartışıyoruz

Edirne' nin dışında kim sallar Türkiye başbakanını, Erdoğan' ın da, Şenes Erzik' in de gücü bu işi ancak Türkiye sınırları içerisinde kapatmaya yeter.

ntv eziklerin cl de ön eleme oynayacağını ilk sırada alt yazı olarak geçiriyor. niçin disiplin kuruluna sevk edildiğine ilişkin bir yazı yok.Artık bunlar ön elememi yoksa uefa bunları alırmı hep birlikte göreceğiz.

Edirne' nin dışında kim sallar Türkiye başbakanını, Erdoğan' ın da, Şenes Erzik' in de gücü bu işi ancak Türkiye sınırları içerisinde kapatmaya yeter.

Vaziyet hiç öyle gözükmüyor...

Anladık düşmansınızda kendi Başbakanımızıda bu kadar küçük görmeyin arkadaş yahu...:eek:

FİFA seçimleri için bizim desteğimize herkesin ihtiyacı var...

100 tane oya hükmediyor Türkiye 187 üyeden...

Rasim Ozan açıkladı. Başbakanla ne kadar yakın olduğunu herkes bilir. Örnek geçen cuma başbakanın helikopteriyle İstanbul'dan Sakarya'ya giden tek basın mensubu kendisi.

Dediğine göre Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne gidecek. "CAS'ı başbakan çektirdi, UEFA'yla görüştü ve Fenerbahçe başbakan sayesinde ceza almayacak" dedi.

Bundan sonra da Fenerbahçe ceza alacak diyen olmasın.

Her şey belli oldu, artık takımımıza bakalım.

Rasim Ozan açıkladı. Başbakanla ne kadar yakın olduğunu herkes bilir. Örnek geçen cuma başbakanın helikopteriyle İstanbul'dan Sakarya'ya giden tek basın mensubu kendisi.

Dediğine göre Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne gidecek. "CAS'ı başbakan çektirdi, UEFA'yla görüştü ve Fenerbahçe başbakan sayesinde ceza almayacak" dedi.

Şampiyona organize etme hakkımızı satmışlardır başka açıklaması yök.

olayı manipule etse ilk berlusconi ederdi sepp blatter sion a ceza aldırmazdı o işler kolay değil öyle uefa disiplin komitesi başkanı kıbrıs rum kesiminden biri kimsede suçlu olmasada kesin ceza verir bu adamlar yok tr nin 100 oyu varmışda falan geçin onları fifa süresiz men etse o oyuda atamazsın rok başbakan a yalakalıktan diyor ne diyorsa

Bunlar geyik muhabbetinden başka bir şey değil.Ben bu ROK denen gazeteci bozuntusu kadar yuvarlak birisini görmedim.UEFA disiplin komitesi bunlara cezayı giydirdiğinde bakalım ne diyecekler?

Bunlar geyik muhabbetinden başka bir şey değil.Ben bu ROK denen gazeteci bozuntusu kadar yuvarlak birisini görmedim.UEFA disiplin komitesi bunlara cezayı giydirdiğinde bakalım ne diyecekler?

Ben de dinledim. UEFA ceza verecek ama bu yıl vermeyecek diyor. Şu tespitlerini dikkat çekici buldum...diyorki;

1-FB neden CAS davasını geri çekti ?

2-Pierre Cornu' yu neden saf dışı bıraktılar?

ROK dün gece, "UEFA bu sene fenere ceza vermeyecek, fener CLye gidecek. büyük ihtimal fenere ertelemeli bir ceza gelebilir.tüm olayı başbakan halletti" dedi. ROK dediyse inanırım, bu adamın kolunun her yere uzandığını herkes bilir. artık kimse UEFA dan ceza falan beklemesin.

Ben de dinledim. UEFA ceza verecek ama bu yıl vermeyecek diyor. Şu tespitlerini dikkat çekici buldum...diyorki;

1-FB neden CAS davasını geri çekti ?

2-Pierre Cornu' yu neden saf dışı bıraktılar?

pierre cornu nun saf dışı edilmesinin sebebi kimi diyor ailevi sebepler kimide italya da yeniden hortlayan şike olaylarından dolayı istifa etti rok da onu bahane ediyor uefa şunlara 5 yıl yapıştırsa tv ye çıkacak yüz bulacaklarmı bakalım

Üst Alt