UEFA'dan Milan'a Tarihi Ceza! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Milan'a Tarihi Ceza!

UEFA iyice saçmalamaya başladı. Sen kulübün mali yapısını beğenmiyorsan en fazla organizasyonlarına almazsın.Bunu için belli kriterler koyabilirsin evet ama 30 m£ ceza ne demek?

sattığın kadar al ve maaş kısıtlaması harici diğer kurallar klüpleri çok zorluyor bence, maaş kısıtlamasını da o klübün gelirlerine göre vereceksin sattığın kadar al ile zaten ekstra bir harcaması olmayınca o takım otomatikman zararını büyük oranda azaltmış oluyor ayrıca italya gibi ülkelerde aynı bizde ki gibi değil gelirinin % 80'ini oyuncuya vermiyor bizler gibi % 40-50 lerde olması lazım italya da gelirinin oyuncuya gidiş yönü.

Sahsen ben uefa ya sadece bir noktada katilmiyorum

Onlarin skalasinda en agir yaptirim olarak gorulen "gecmis odullerin geri alinmasi" silahini kullanmakta daha istekli davranabilirler

Manevi ama guclu bir ceza bence

Kimle ugrasiyorsunuz lan demis Uefa resmen

Masonlarimiz sagolsun (bir de bize 1 Sene vuruyorlar mi)

Herhangi bi Para cezasi felan gelmemis ama. SADECE 2 YIL

Ben çözemiyorum bu işi. Adam mı öldürdüler abi 2 yıl men nedir?

Men cezası finansal bir durum için neden verilir düşünüyorum düşünüyorum çözemiyorum. Mali kritere uymadı diye bir kulübü 2 yıl men ediyorsan şike şüphesi olduğu zaman 5 sene, kanıtlanırsa 15 sene men etmen gerekir. Gerçekten ya ben anlamıyorum bu işi ya da acayip bir orantısızlık var.

Edit: Men cezası 1 yılmış. Yine de daha önce çok kere yazdığım gibi men cezasını anlamıyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt