UEFA'dan Şike Açıklaması ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Şike Açıklaması !

Cevap: UEFA'dan şike açıklaması!!!

Saglam kaynakli haber diye buna denilir iste. Kim demis belli. Ayari vermisler.

sence öyle birşey demeler mümkün mü ? :D

Demis`de olabilirler, kurnaz adam bunlar. Bakacaklar ki Federasyon bu duruma nasil müdahele ediyor.

Adnan Öztürk:"Ben Uefa`nin böyle bir aciklama yaptigini sanmiyorum. Diyelim ki yaptilar, bugün öyle derler, yarin cikarlar pat diye müdahelede bulunurlar."

Bence normal iddianame çünkü tercüme edildiğini söylemiş, benim merak ettiğim acaba video, resim falan onları alabildiler mi? Gerçi adam çok ciddi dediğine göre görmüşlerdir muhtemelen..

Öyle çok delil aramalarına gerek yok FOX TV'de gösterilen videoları görseler, üstüne bir de iddianameyi okusalar yeter zaten onlar için. Başlarında Mali gibi bir herif yok :)

eğer fener devre arasında futbolcu alırsa anlarız bu sene düşürmeyeceklerini...

artık tek güvendiğimiz kapı UEFA gerisi yalan gibi...

Mehmet Ali Aydınlar Allah belanı versin, milleti paranoyak ettin, kime inanacağımızı şaşırdık.. Düşür şu şahsiyetsizleri de herkes kurtulsun..

belliydi zaten . tff'nin tutumu karşısında ümitsizliğe düşen renkdaşlara selam olsun :)

Adamlar ilk sürecden buyana size güveniyoruz felan diye ayar veriyorlar bizimkinlere, ama maa halen kivirtiyor.

Üst Alt