UEFA'ya Mail Gönderiyoruz | GSCimbom.com - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'ya Mail Gönderiyoruz | GSCimbom.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar gönderdiğiniz mail adreslerini kontrol edin çoğu kullanım dışı. Son kez bombardımana tutalım hep beraber renktaşlar. Son gelişmeler ve tahkimin açıklamaları yeterli sebeb. Şaka gibi.

Cevap: UEFA'ya Mail Gönderiyoruz | GSCimbom.com

Fifa ve Uefaya yeni mail kampanyasi isteruk + yeni konu acilsin.. buraya gelenler karistirmasin..

Fenerbahçe'nin bugünkü yaptığı açıklamadan anladığım kadarıyla, Fenerbahçe'ye gelebilecek cezalar ile ilgili ipuçlarının emareleri Cenevre'den gelmeye başladı. Yani bu açıklama yolun sonuna gelindiğinin ön göstergesidir. Bir nevi son çırpınışlar..

Açıkçası Uefa'nın Fenerbahçe'ye vereceği ceza zerre kadar umrumda değil fakat ucu Galatasaray ve Milli Takımlara dokunacaksa işte o zaman ben ve benim gibi düşünenlerin birşeyler yapması gerekmektedir.

Şu zamana kadar Türkiye'de yaşanan şike skandalı ile ilgili Uefa'ya bir çok kez objektif mailler attık. Bunu organize ederek sesimizin daha gür çıkmasını ve daha kısa sürede dikkate alınmamızı sağladık. Bu bağlamda Uefa kararlarının kısa sürede açıklanacağı şu günlerde tüm Gscimbom ailesi olarak ; '' Uefa'nın alacağı kararların olmazsa olmazının suçlu ile suçsuzu ayırmak olacağını ve bir Galatasaray taraftarı olarak suçumuz var ise bunun cezası ne ise çekmek istediğimizi şayet şuçumuz yoksa da Türkiye'nin Avrupa'ya açılan Güzide Penceresi GALATASARAY'ın yolunun asla ve asla kesilmemesi gerektiği '' temalı kısa ve öz bir metin hazırlamamız gerektiğine inanıyorum. Hazırlanan metnin Admin arkadaşlarımızdan birince tüm üyelere mesaj olarak yollanmasını ve Gscimbom ailesi olarak her ferdin üstüne düşeni yaparak ; belirtilen mail adreslerine en kısa sürede ilgili metni ulaştırmasını talep ediyorum..

Fenerbahçe'nin bugünkü yaptığı açıklamadan anladığım kadarıyla, Fenerbahçe'ye gelebilecek cezalar ile ilgili ipuçlarının emareleri Cenevre'den gelmeye başladı. Yani bu açıklama yolun sonuna gelindiğinin ön göstergesidir. Bir nevi son çırpınışlar..

Açıkçası Uefa'nın Fenerbahçe'ye vereceği ceza zerre kadar umrumda değil fakat ucu Galatasaray ve Milli Takımlara dokunacaksa işte o zaman ben ve benim gibi düşünenlerin birşeyler yapması gerekmektedir.

Şu zamana kadar Türkiye'de yaşanan şike skandalı ile ilgili Uefa'ya bir çok kez objektif mailler attık. Bunu organize ederek sesimizin daha gür çıkmasını ve daha kısa sürede dikkate alınmamızı sağladık. Bu bağlamda Uefa kararlarının kısa sürede açıklanacağı şu günlerde tüm Gscimbom ailesi olarak ; '' Uefa'nın alacağı kararların olmazsa olmazının suçlu ile suçsuzu ayırmak olacağını ve bir Galatasaray taraftarı olarak suçumuz var ise bunun cezası ne ise çekmek istediğimizi şayet şuçumuz yoksa da Türkiye'nin Avrupa'ya açılan Güzide Penceresi GALATASARAY'ın yolunun asla ve asla kesilmemesi gerektiği '' temalı kısa ve öz bir metin hazırlamamız gerektiğine inanıyorum. Hazırlanan metnin Admin arkadaşlarımızdan birince tüm üyelere mesaj olarak yollanmasını ve Gscimbom ailesi olarak her ferdin üstüne düşeni yaparak ; belirtilen mail adreslerine en kısa sürede ilgili metni ulaştırmasını talep ediyorum..

Şuan forum olarak bu mail kampanyasına öncelik versek güzel olur.

To whom it may concern,

I, as a Galatasaray SK fan, would like to remind you that Turkish Football has been in a bad situation for almost a year. It is known that UEFA has a zero tolerance policy agaisnt match-fixing, which is totally acceptable. However, Galatasaray is not included in match-fixing, and the possibility of banning all Turkish teams from European Competitions is not fair at all. UEFA, as a trustworthy institution, should distinguish innocent and culprit teams. The principle of equality requires this distinction between innocents and culprits. I am sure that UEFA will do its best to punish the teams involved in match-fixing, while letting the innocent clubs, like Galatasaray, to play in European Competitions.

Thank you for you attention.

Şuan forum olarak bu mail kampanyasına öncelik versek güzel olur.

Fenerbahçe'ye ne olacak konusunu biz değil onlar düşünsün. Transfer konuşmak dahi şuan için pek kabul edilebilir durmuyor. Uefa'nın uygulayacağı yaptırımların ucu Galatasaray'a dokunmaması için ne yaptın sorusuna verecek küçük bir cevabımız olması adına şu mail kampanyasını düzenleyelim ve tüm Gscimbom ailesi olarak duruşumuzun ne olduğunu gösterelim..

is arasinda hazirlamaya calistim birsey, pek detayli olmadi ama ana hatlariyla anlatmak istedigim seyleri yazdim. yollamak icin mail adreslerini nereden bulabilirim

Valla en önemlisi bu seferki olacak organizasyon! Her ortamda bunu duyurmamız lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt