Ufak Tefek Cinayetler | Star Tv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufak Tefek Cinayetler | Star Tv

Yaa bence merve sizi de sinir ediyor olabilir ama aralarinda en mantikli davranan o aslinda

Yani ben yanimda kendi safimda oyle bir karakter olmasini isterdim ama pelin mesela cok sinir bozucu

bu dizi poka battı biraz,aslıhanın da sevgilisi varmıs bodrumda,gördüm üzüldüm.her haftasonu yanına gidiyo:dispirited:

Bade İşçil hanım kızımız bu dizide arz-ı endam ediyormuş. Tülin Özen ve Gökçe Bahadır'ı görünce izleyelim dedim. İki bölüm izledim.

Kesinlikle insanı kadından, evlilikten soğutmak için çekilmiş proje dizisi. Başka açıklaması olamaz.

Melih Peker, Sertan Nalbant. . . Onca zamandır evlilik hakkında olumsuz yazılar yazdınız. Bu dizinin çeyreği kadar etki bırakmadınız bende. Bu kadınlar çok fena. Akşam iyisi mi arkadaşları çağırıp Playstation oynayalım.

Bade İşçil hanım kızımız bu dizide arz-ı endam ediyormuş. Tülin Özen ve Gökçe Bahadır'ı görünce izleyelim dedim. İki bölüm izledim.

Kesinlikle insanı kadından, evlilikten soğutmak için çekilmiş proje dizisi. Başka açıklaması olamaz.

Melih Peker, Sertan Nalbant. . . Onca zamandır evlilik hakkında olumsuz yazılar yazdınız. Bu dizinin çeyreği kadar etki bırakmadınız bende. Bu kadınlar çok fena. Akşam iyisi mi arkadaşları çağırıp Playstation oynayalım.

@Melih Peker

@Sertan Nalbant

Bahane ararsan çok, olay tutunacak küçük bir neden bulabilmekte. Yoksa alayımız alkolik oluruz.

Bu kadınlardan biriyle evlenirsem muhtemelen intihar ederdim. İntihar ederdim çünkü boşanmana izin vermezler. Öldürürler. :asd:
O kadar korkuyorsan evlenme.
Evlilik her babayiğidin kaldıracağı bir şey değil.
Sen sözünün eri, adam gibi adam değilsen evlilikte paspas ederler seni.
Ne ororite kalır ne saygı ne sevgi.

Dümen sende olacak gemiyi limana sen yanaştıracaksın sen o gemiye yön vereceksin. Rüzgara kapılmayacaksın dalgalanmayacaksın yoksa o büyük denizlerde dibe batmış gemi gibi çürürsün.

Bir erkek için evlilik budur.
Yapamam diyorsan hiç bulaşma ne elin kızını ne de çocukları alabora etme.
Onların da bir babası abisi var.

Gscimbom Mobile

benim hanım kaçırmıyor bu diziyi , bir de beni dikip 3.5 saat izlettiriyor.Çin işkencesi gibi birşey.Saat olmuş yarım dizi hala bitmemekte inat ediyor.

bir daha gününde dizi izlemeyi yasakladım MK evinde..

O kadar korkuyorsan evlenme.
Evlilik her babayiğidin kaldıracağı bir şey değil.
Sen sözünün eri, adam gibi adam değilsen evlilikte paspas ederler seni.
Ne ororite kalır ne saygı ne sevgi.

Dümen sende olacak gemiyi limana sen yanaştıracaksın sen o gemiye yön vereceksin. Rüzgara kapılmayacaksın dalgalanmayacaksın yoksa o büyük denizlerde dibe batmış gemi gibi çürürsün.

Bir erkek için evlilik budur.
Yapamam diyorsan hiç bulaşma ne elin kızını ne de çocukları alabora etme.
Onların da bir babası abisi var.

Gscimbom Mobile

Katılıyorum. Ben de öyle düşünüyorum o güce sahip olmadan kesinlikle evlenilmemesi gerekir. Mevzu ben değilim açıkçası. Geçen sene Sertan ve Melih Bey'le dönen bir muhabbet üzerine bu kadınları görünce onlara dikkat çektim. Yoksa (ego aç) O korku ve güçsüzlük yok bende. (ego kapa) :)

benim hanım kaçırmıyor bu diziyi , bir de beni dikip 3.5 saat izlettiriyor.Çin işkencesi gibi birşey.Saat olmuş yarım dizi hala bitmemekte inat ediyor.

bir daha gününde dizi izlemeyi yasakladım MK evinde..

Sen küfür mü ediyorsun abi yoksa benim evime müdahale mi ediyorsun anlamadım. @Keramettin TANRIVERDİ

Yengemizin o diziyi seninle izlemesi de büyük bir olgunluk örneği. Dizide çirkin kadın yok vesselam. Diziyi anlatan 50 yaşındaki teyze bile çok güzel.

Sen küfür mü ediyorsun abi yoksa benim evime müdahale mi ediyorsun anlamadım. @Keramettin TANRIVERDİ

Yengemizin o diziyi seninle izlemesi de büyük bir olgunluk örneği. Dizide çirkin kadın yok vesselam. Diziyi anlatan 50 yaşındaki teyze bile çok güzel.
dizi leş bir hal almış , kurgu kısır döngüye girmiş durumda .Açıkçası ilk sezon finali çok yetersiz ve şimdi aynı piavı ısıtıp ısıtıp önümüze koyacaklar.Ben izlemem artık bu diziyi..

Üst Alt