Ufuk Ceylan Galatasaray'da ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'da

Ufuk 30 tane Orkun eder. Lütfen izlemeyenler ya da sadece bir kaç kez izleyenler konuşmasın.

Fazla izlemişliğim yok ama Orkun'u çok kere izledim.Orkun'un Ufuk'tan hiçbir eksiği yok.

Üstelik bir de Aykut varken gereksiz transfer oldu.

Manisaspor'a Aykut+650 verildi.Yaser Ankaragücünde.Birde fazla izlemişliğim yok demişsin.Bu büyük ihitmalle 1 yada iki.2 maçla nasıl Orkun'la bir tutuyorsun anlamadım.

hayırlı olsun yeni transferimiz. ufuk daha gelmeden eleştiriliyor ama forma şansı bulursa kendini gösterceğini söyleyebilirim bir kaç maçını canlı izledim manisadayken süperlig ve bankasyada manisa taraftarını en güvendiği adamdır ufuk.zaten bide sezeri sever. kalede hep güven vermiştir.ama tabi burası manisa değilo ayrı ama yeteneklidir fiziğini iyi kullanır kornerlerde falan çıkar toplara.

Manisaspor'a Aykut+650 verildi.Yaser Ankaragücünde.Birde fazla izlemişliğim yok demişsin.Bu büyük ihitmalle 1 yada iki.2 maçla nasıl Orkun'la bir tutuyorsun anlamadım.

Ben Ufuk'a kötü kaleci demedim.Sadece transferin gereksiz ve pahalı olduğunu söyledim.

Ama ilk çıkan haberler fosmuş.650 bin dolar+Aykut normal.4 kaleci oldukça fazla olurdu.

Ben izlemişliğimle buna kanaat getirdim.Önümüzde kocaman sezon var kim haklı çıkar bunu Ufuk gösterecek.

Galatasarayımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.

Bence en iyi Türk kaleciyi kattık kadromuza.

Ben Ufuk'a kötü kaleci demedim.Sadece transferin gereksiz ve pahalı olduğunu söyledim.

Ama ilk çıkan haberler fosmuş.650 bin dolar+Aykut normal.4 kaleci oldukça fazla olurdu.

Ben izlemişliğimle buna kanaat getirdim.Önümüzde kocaman sezon var kim haklı çıkar bunu Ufuk gösterecek.

Ya şöyle düşün bide Orkun'la,Aykut'la aynı kalitede olsa yönetim almaz zaten.

Galatasaraylı yöneticilerin, ismi uzun süredir gündemde olan Ufuk için bugün Manisaspor'a kaleci Aykut ya da Orkun'dan birini, ayrıca Yaser, Mehmet Güven ve bir miktar para önerdiği öğrenildi. Manisalı yöneticiler teklifi Ankara'da bulunan Teknik Direktör Mesut Bakkal'a iletirken, Bakkal'ın önerilen isimleri onayladığı, kaleci tercihini de Orkun'dan yana kullandığı bildirildi.

Kaleci Ufuk'un imza yetkisini elinde bulunduran Menajer Ahmet Bulut'un ön sözleşmeyi imzaladığı, genç kalecinin de ilk uçakla İstanbul'a gideceği belirtildi.

01.09.2009

Kaynak : DHA

Orkun gittiyse süper :D

Ayrıca Sezer sen de Ufuk gibi bekleyecektin sana son güne kadar bekle dedik ortalığı ateşe verdin. Seneye kaldın sen de :)

Hayırlı olsun. Kuşlarda kendi sitelerinde ezikliklerini ortaya koyuyor. Ufuk'a demekdiklerini bırakmıyorlar. Neyse biz gösteririz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt