uğur karakullukçu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende yerine o beyinsiz okan koç’u gördüm kaç defa. Kovulması gereken herif ekranlarda ama futbol bilgisine sahip adam yok.

ben hiç göremedim kardeşim. Son Sayfa'yı izlerdim geceleri ama yok 3-4 gündür. Kaçırdıysam özür dilerim.

Yeni değil 1-2 haftadır zaten çıkmıyor neredeyse geçen hafta sadece bir kez yayında görmüştüm. Zaten bunlarla işim kalmadı artık kafasıyla paylaşım yapmış olduğunu düşünüyorum.

Bu cocukta sistemin dislilerinde ezilmeden bir yere gelmis olmanin cesareti vardi, mesru sebebini de olusturduguna gore 30 sene kafamizi gibmeye devam eder merak etmeyin.

Bugüne kadar çalıştığı bu kanalın hangi çizgi de olduğunu bilmiyor muydu? Şimdi mi aklına geldi böyle bir tutum? Neden bu zamana kadar çizgisi kendi duruşuna ters olan bir kurum için çalıştı?

Son düzenleme:
Bugüne kadar çalıştığı bu kanalın hangi çizgi de olduğunu bilmiyor muydu? Şimdi mi aklına geldi böyle bir tutum? Neden bu zamana kadar çizgisi kendi duruşuna ters olan bir kurum için çalıştı?

İnsanları tercihleri sebebiyle yargılayıp, eleştirmeyi bırakalım artık. Bu adamların varlığını reddedemeyiz. Bizim safımıza çekmek zorundayız. İnsanları değiştirmek zorundayız, ikna etmek zorundayız. Başka yolu yok. Eleştirip nefret ederek uzaklaştırmaktan başka hiçbir işe yaramaz bu tutum.

İnsanları tercihleri sebebiyle yargılayıp, eleştirmeyi bırakalım artık. Bu adamların varlığını reddedemeyiz. Bizim safımıza çekmek zorundayız. İnsanları değiştirmek zorundayız, ikna etmek zorundayız. Başka yolu yok. Eleştirip nefret ederek uzaklaştırmaktan başka hiçbir işe yaramaz bu tutum.

Benim yaptığım eleştiri ile senin şu süslü cümleler ile yazdığının ne alakası var?

Konunun ikna etmek ile bir alakası yok çünkü bu adamı ikna etmene gerek yok. Bu adam benim gördüğüm kadarı ile bugüne kadar kendi düşüncelerine ve duruşuna aykırı bir çizgide olan bir kurum için çalışmış.

Bugüne kadar bunu yapıp bugün çıkıp ucuz "Kahramanlık" peşinde. Bugüne kadar düşünce ve duruşu bu kanalın çizgisinde olanları ikna etmeye varım ama kendi duruşuna aykırı kişi ve kurumlar için çalışıp, bugüne kadar kendi düşünce çizgisinde yaşamaktan, bunu cesur bir şekilde dile getirmekten korkanların, dur şu akıma ben de katılayım davranışı sergilemesi mide bulandırıyor.

Bir sürü tanınan sima var, sanatçı, oyuncu, futbol camiasından olanlar, korkmadan duruşlarını sergileyen ve uzunca zamandır bunun zorluklarını yılmadan çeken. Bize en yakın örneği Fatih hoca ve malum kampanyaya karşı tutumu sonrası yaşadıkları. Böylesi korkaklara prim vermek bugüne kadar korkmadan yaşayanlara haksızlık olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt