uğur karakullukçu - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şans yuzune gulmuş vallahi.Gulmese burada gelip bizle beraber yorum yapacaktı ki burda bu heriften kat kat iyi futboldan anlayan insanlar var.
Alisamiyen net ile Galatasaray sözlükte yazıyordu barış ertüş taraftar yorumlarına dayanan bir tribün programı yapıyordu bunun postlarına entrylerine denk gelmiş çıkarmış bizim de görgüsüzlüğümüZ Galatasaraylı genç diye Destekledi taraftar sözlükten ağlayarak kaçırmıştım duruyor entrysi malın

Alisamiyen net ile Galatasaray sözlükte yazıyordu barış ertüş taraftar yorumlarına dayanan bir tribün programı yapıyordu bunun postlarına entrylerine denk gelmiş çıkarmış bizim de görgüsüzlüğümüZ Galatasaraylı genç diye Destekledi taraftar sözlükten ağlayarak kaçırmıştım duruyor entrysi malın
Nasil kacirdin adami gssozlukten reis. Molotof mu attin

gazeteciliğine bir şey diyemem de bariz sosyal medya takıntılı bir adam

kendisi yüzünden ozan kabakın yeterince iyi olmadığını düşünüyorum yıllardır

inanılmaz sabit fikirli birisi

özellikle eleştirilerden mantıksız olanları seçip programlarında kendi pr'ını yapıyor ama gayet gediğine koyan eleştirileri yok sayıyor

özellikle eleştirilerden mantıksız olanları seçip programlarında kendi pr'ını yapıyor ama gayet gediğine koyan eleştirileri yok sayıyor
Gazetecilikten kastın ne?

Uc kurus para ve koltuk icin Galatasarayımızı satan bu şahsi ağlatmandan oturu tebrik ederim üstad. Hürmetler.

Bu arkadaşın bazı dokunulmaz oyuncuları var.Mert hakan, belhanda vedat muriq ve ozan kabak. Marcao da var.Bunlara en ufak laf etmez.

Heryerinden öpmeyi gerektiren bir hareket abim. Kutlarım

Nasil kacirdin adami gssozlukten reis. Molotof mu attin
Yine saçmalıyordu o gün de Aydemir Akbaş Galatasaray için karıyı da satarım demişti ben de bizim için geçmişte kayıkçı filmi çeken Aydemir Akbaş daha namusludur bu Uğur Karakullukçu ise nikah şahitliğini Fenerli Demirkol ile bekejeli Metin tekinin yaptığı yeni evlendiği karısının gözü doysun diye Galatasaray’a iftira atan pclion fış fış kayıkçının küreği diye kendini satabilir minvalinde yazmıştım sonra olaylar gelişti ahali beni tuttu mıderasyon da bu da söylene söylene kendi kendini uçurdu gitti

Bu arada söylediği şey gerçekten çok mantıksız.Floryayı futbolu geçtim bugun en dandik bir okulda bile bir yemekhane vardır ve iyi kötu de olsa 3 çeşit yemek çıkar.Floryada peynir ekmek veriliyor kadar saçma birşey olamaz.

Yine saçmalıyordu o gün de Aydemir Akbaş Galatasaray için karıyı da satarım demişti ben de bizim için geçmişte kayıkçı filmi çeken Aydemir Akbaş daha namusludur bu Uğur Karakullukçu ise nikah şahitliğini Fenerli Demirkol ile bekejeli Metin tekinin yaptığı yeni evlendiği karısının gözü doysun diye Galatasaray’a iftira atan pclion fış fış kayıkçının küreği diye kendini satabilir minvalinde yazmıştım sonra olaylar gelişti ahali beni tuttu mıderasyon da bu da söylene söylene kendi kendini uçurdu gitti

Galatasaray hainlerine acımak yok ustad. Yakaladığın yerde saplayacaksın.

Bu arada söylediği şey gerçekten çok mantıksız.Floryayı futbolu geçtim bugun en dandik bir okulda bile bir yemekhane vardır ve iyi kötu de olsa 3 çeşit yemek çıkar.Floryada peynir ekmek veriliyor kadar saçma birşey olamaz.
Ezber konuşma işte ne dedi bilmiyorum artık takip de etmiyorum yazmayın bu adamı azalarak bitsin daha okulunu bitiremedi tetikçi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt