Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Necmi Koyuncu

Cezalı
Ukteyi niye kaldirttin?
Doldurmaya başladım baktım o kadar saçma doldurulmayacak var ki

Bir de doldurunca kural ihlalini doldurana veriyorlar dedim öyle saçmalık mı olur bastırdım bir gecede tüm ukdeleri doldurup sistemin açığını buldum kavga kıyamet derken bana hak verdiler tamamen ortadan kalktı

Mehmet Eroğlu

Galatasaray Ağası
Baba Gündüz

Bir de doldurunca kural ihlalini doldurana veriyorlar dedim öyle saçmalık mı olur bastırdım bir gecede tüm ukdeleri doldurup sistemin açığını buldum kavga kıyamet derken bana hak verdiler tamamen ortadan kalktı
@Recep Yıldırım üstadın taktiklerini görüyon mu önlemlerimizi alalım kalkışmalara karşı

Gürbüz Kayalar

Şef Gümüş Kıvrım

Mantikli bir sistem, sadece senden biktiklari icin kaldirmislar anlasilan.

Umut Gül

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
msj atip ne dedi
kufur ettiyse sende ona dava ac ustat

Aslinda kolpaci serdar ali hakkinda yazmistim. O ara bir yayında serdar ali ugura laf cakmisti isim vermeden. Bende bak deger verdiğin adam sana laf ediyor diye yazmistim. Mesajda kimseye yaranamiyorum falan demisti.

Cem Kaya

Şef Gümüş Kıvrım
Bunu dinlerken küfür etmeyen Galatasaraylı sayısı çok azdır. O yüzden iyi para toplar.

Onur Yücel

10 Numara!
kendisinin çoğu yorumuna katılırım ama mensah yorumlarına hiç katılmıyorum. Mensah evet çok gol atan bir isim değil 8 asisti var ve en az o kadar asisti de kravets,mesanovic gibi yetersiz yüzünden harcandı.

25 maç oynamasına rağmen 13 gole katkı ve ligin en çok adam geçen oyuncusu. Savunması kötü ona bende katılıyorum ama bu adam 8 değil 10 numara. Ancak maçın sonlarında risk almak istersen 8'e çekersin.

Mert Hakan gibi oyuncuyu yere ğöğe koyamayıp, Mensah'ı yerin dibine koyması yanlış. İkisinin de oynadığı Sivas-Kayseri maçını izlerse kimin daha iyi olduğunu anlar.

Murat Menemen

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Mensah yorumuna imzamı atarım. Tamamen aynı görüşteyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt