Ultraslan' dan "Başkan Kim Olsun" anketi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan' dan "Başkan Kim Olsun" anketi!

Cevap: Ultraslan' dan "Başkan Kim Olsun" anketi!

Hayrettin Kozaksiz anket anket degildir :) . Saka bi yana Osman Uzdu'ya yuzde yuz katiliyorum sirf para var soylentisi uzerine Unal Aysal deniyor . Kimse adamin iki konusmasini duymus bile degil .

Hayrettin Kozaksiz anket anket degildir :) . Saka bi yana Osman Uzdu'ya yuzde yuz katiliyorum sirf para var soylentisi uzerine Unal Aysal deniyor . Kimse adamin iki konusmasini duymus bile degil .

Aciklamalari var. Yapmak istedikleri, transfer politikasi. Yapmisti bu aciklamalari

Burda bi aciklamasi var mesela. Baya eskidir. 5 senelik filan

Galatasaray'a çok krıtik zamanlarda yaptığı maddi katkılarla tanınan Ünal Aysal'dan şok açıklamalar... Maraton.Com.Tr'ye konuşan Aysal, "Yakın arkadaşım" dediği Özhan Canaydın'a ağır eleştiriler yöneltti...

"Özhan benim çok eski arkadaşım olmasına rağmen iki seçimde de ona oy vermedim" diyen Aysal, bunun nedenini şöyle açıkladı: "Başkan çok düzgün ama tutucu biri. Tutucu olanlar değişim yapamaz. Globalleşen dünyada kulüplerin daha üst düzeye çıkabilmesi için üst düzey yöneticilere ihtiyaç var..."

Galatasaray'a en çok para veren bankadan daha çok teminat verdiğinin altını çizen Aysal, daha fazla risk almasının mantıksız olacağını vurgulayarak şunları söyledi: "Bugüne kadar AIG olsun, zaman zaman sıkıntılı dönemlerde olsun Galatasaray'a yardım ettim. En fazla para veren bankadan daha çok içeride teminatım var ama bugünkü riski görüp de daha da risk almak bir işadamı için mantıklı değil. Bugün futbolcunun parasını ver, yarın aşçının parasını ver sonra diğerlerinin parasını ver... Vermekle bu işler olmaz. Riva'yı elden çıkarmakla da bu işler yürümez. Para veren yönetici modeli de olmaz. Zaten elini cebine atan yönetici de yok. Başkan da vermez... Çünkü genel kurulda çıkan sonucu kendisine yapılan haksızlık olarak gördü. Bunca zamandır kongrede kararları onaylatan Canaydın oldukça kırgın. Ben kendisiyle sürekli konuşuyorum. Şu bir kaç gün içinde de görüştüm ancak para talebi olmadı. Zaten en çirkin durum bir para babası gibi gösterilmem. Bu beni müthiş huzursuz ediyor. Yönetici olmak gibi bir niyetim asla yok ve buna zamanım da yok ama kendi arkadaşlarım, dostlarım bile beni para babası olarak görüyor. Galatasaray'ın geleceğinin Ünal Aysal'dan gelecek paraya bağlıymış gibi gösterilmesinden nefret ediyorum..."

Galatasaray'ın yaşadığı sıkıntılardan kurtulması için yapılması gerekenlere de değinen Aysan'ın çözüm önerileri de var... İşte Aysal'ın önerileri: "Duayenler mi dersiniz, ileri gelenler mi dersiniz üç ay sonra yapılacak seçimleri beklemeden hemen bugün hatta yarın bir araya gelmeli. Şapkayı önlerine koyup düşünmeliler.Hiç bir şey için geç kalınmış değil. Çünkü para üretecek formüller var ama bunları hayata geçirecek yetkili ve kararlı isimler bulunmalı. Bunları uzun zamandır anlatmak, hatta paylaşmak istiyordum, size teşekkür ederim..."

Aynen başarılı iş adamı,parası var vs. zaten ne çekiyosak parasızlıktan çekiyoruz. bi yeri halletsek bi yer eksik kalıyo hep takımda. eğer doğru kişilerle akıllıca harcanıcaksa bu para tamam. aksi halde toplama kampı oluruz her sene :) ünal reis'de para bitmez bizde oyuncu:)

Aciklamalari var. Yapmak istedikleri, transfer politikasi. Yapmisti bu aciklamalari

Maraton.com.tr deki koydugun yaziyi okudum somut bir sey goremedim zaten adam suan bile kesin aday degil . Galatasaray'in kac dinav kurulunda konusmus ne demis bilmiyorum sadece AIG zamani ortaya cikti para verdi ki Maraton.com.tr deki yazidan da anlasilacagi uzere bunu ustune basa basa soylemis . Tabi ben soylemesin demiyorum adam reklamini yapacak ama sanki gonul adami degil gibi geldi bana bu tutumu ve acikcasi Kozak'tan sonra onun baskan olmasini isteyen ben sogudum biraz . Bakalim onumuzdeki gunlerde daha iyi gorecegiz bir adaylar kesinlessin bir secim propagandalari baslasin bakacagiz . Fakat ben Kozak'in konusmalarina bakiyorum da iste tamam bu adam baskan olsun bu adam onder olsun diyebiliyorum rahatlikla . Kimse konusmazken konustu kimse savunmazken herkes hukumetin bir yerini yalarken bu adam GS taraftarini ve camiasini korudu diyebiliyorum en azindan . Evet belki cep herkulu degil ama ne bileyim iste ben bu adami istiyorum . :)

Maraton.com.tr deki koydugun yaziyi okudum somut bir sey goremedim zaten adam suan bile kesin aday degil . Galatasaray'in kac dinav kurulunda konusmus ne demis bilmiyorum sadece AIG zamani ortaya cikti para verdi ki Maraton.com.tr deki yazidan da anlasilacagi uzere bunu ustune basa basa soylemis . Tabi ben soylemesin demiyorum adam reklamini yapacak ama sanki gonul adami degil gibi geldi bana bu tutumu ve acikcasi Kozak'tan sonra onun baskan olmasini isteyen ben sogudum biraz . Bakalim onumuzdeki gunlerde daha iyi gorecegiz bir adaylar kesinlessin bir secim propagandalari baslasin bakacagiz . Fakat ben Kozak'in konusmalarina bakiyorum da iste tamam bu adam baskan olsun bu adam onder olsun diyebiliyorum rahatlikla . Kimse konusmazken konustu kimse savunmazken herkes hukumetin bir yerini yalarken bu adam GS taraftarini ve camiasini korudu diyebiliyorum en azindan . Evet belki cep herkulu degil ama ne bileyim iste ben bu adami istiyorum . :)

-Üst düzey profesyoneller ile calismak istedigini biliyoruz

-Degisim yapmak istedigini biliyoruz

-Transferde dünya yildizi degil, dünya yildizi genc futbolcular istedigini biliyoruz

-Sirket yönetimini cok iyi bilmesi

-Güclü olmasi

-Güclü yönetim kuracak olmasi ( insallah )

ben oyumu adnan öztürke attım

başkanlık için en iştahlı ve mantıklı onu görüyorum

ama zaten ünal aysal görüntüde başkan olacaktır

işleri adnan öztürk yönetecek gibi

-Üst düzey profesyoneller ile calismak istedigini biliyoruz

-Degisim yapmak istedigini biliyoruz

-Transferde dünya yildizi degil, dünya yildizi genc futbolcular istedigini biliyoruz

-Sirket yönetimini cok iyi bilmesi

-Güclü olmasi

-Güclü yönetim kuracak olmasi ( insallah )

Bunlari nereden biliyoruz ? Daha adamin aday olup olmadigini bilmiyoruz ki ? Guclu olmasi dediginiz sey para ise sadece evet guclu durus ise sadece onu bilmiyoruz ama Kozak'in Galatasaraylilik durusu hususunda guclu oldugunu cok iyi biliyoruz . Hangi futbolcuyu istedig vs bana gore tam asparagas .

Bunlari nereden biliyoruz ? Daha adamin aday olup olmadigini bilmiyoruz ki ? Guclu olmasi dediginiz sey para ise sadece evet guclu durus ise sadece onu bilmiyoruz ama Kozak'in Galatasaraylilik durusu hususunda guclu oldugunu cok iyi biliyoruz . Hangi futbolcuyu istedig vs bana gore tam asparagas .

Evvelki aciklamalarindan bahsediyorum. Su anki durumumuz hakkinda bir aciklamasi yok. Pek ortaliklarda görünen bir adam degil. Aciklama yapan bir adam da degil. Eski röportajlarindan fikirlerini ögrenebiliyoruz sadece

Haldun Üstüneli başkanlık Adayı olarak gösterenler Galatasarayı hiç bilmeyen cahil kısımdır...Haldun Üstünel daha başkan adayı olabilmesi için önünde 10 senesi var..Bunu kendiside biliyor..Galatasaray Başkanlık makamını öyle herkese vermiyorlar ne yazık ki:) bilginize..

unal aysal baska cıkıs yolu yok. zaten futbolun basındakıler yeterlı.. bülent hocayla cuneyt kaptan cok ıyıler.. ama motivasyon amaclı yureklı gercek gsli abdurrahim albayrak dusunulmeli..

Haldun abi için erken yonetıcı olsun suanda Adnan özturk futbolu bıle ınsan benım oyum adnan özturke haldun abı ıcın erken

Ya boşverin onları Beni seçin müthiş projelerim var bana oyuzu verin size okul yaptıracam söz...:lol:

Evet aysal ortalıkda degıl neden etik bulmuyor.. Zaten bir insan agır olacak polat gıbı samaroglanı degılkı her yerden kafasını cıkarsın.. Aysal cok tecrubelı.. en azından profesyonel dusunuyor.. bır kac acıklamasında soylemıstı.. secım olmayana kadar acıklama yapmayacagını.. ama basın cok ustune gıdınce bı yazılı acıklama yaptı.. neyse.. hersey GALATASARAY ıcın..

Üst Alt